https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wąbrzeźno. Pijany mężczyzna zaatakował policjanta siekierą

(AKA)
Fot. sxc
19-letni Mariusz D. mieszkaniec Wąbrzeźna, jak tylko wytrzeźwieje, może usłyszeć zarzut czynnej napaści na policjanta.

W piątek 25 września wąbrzescy policjanci udali się do jednego z mieszkań w mieście w którym miał znajdować się poszukiwany mężczyzna. Jednak nie zastali go.

W mieszkaniu przebywał Mariusz D., który na "przywitanie" sięgnął po siekierę i zaatakował policjantów. Jeden z nich oddał strzał ostrzegawczy. Kiedy to w ogóle nie przestraszyło napastnika, funkcjonariusze obezwładnili go.

Po przewiezieniu do wąbrzeskiej komendy podczas sprawdzania stanu trzeźwości zatrzymanego alkomat wykazał ponad 2,30 promila alkoholu.

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jaras
Mały ale to jest hit!Gwiazda naczelnik wąbrzeskiej policji podpierdziela drzewka sąsiadowi!!!Taki nieskazitelny był!!
M
Mały
Ale masz problem koleś z parema drewkami
Ale ta sprawa niezla zaatakowal siekiera
g
grand
Co to za aferka?To jest pikuś w porównaniu z tym jak znajomy wąbrzeskiej społeczności policjant kradnie drzewka z pod jednego domku na jego ulicy!Dlaczego nikt o tym nie pisze?Cisza w wąbrzeskie policji jakby sie nic nie stało!!!!! A pan Z sie śmieje !!!!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska