Rozegrano mecze 6. terminu A klasy (grupa 4.) Warmińsko-Mazurskiego ZPN.

8. Radomniak Rad. 6 7 12-12
9. Kormoran Ruszkowo 5 3 8-16
10. Iskra Smykówko 6 3 9-28
11. Finishparkiet Mszan. 5 1 4-12

Przypomnijmy, że przed tygodniem miało miejsce niecodzienne zdarzenie w Bratianie (tam rozgrywa swoje mecze Radomniak). Zawodnicy z Radomna przegrywali po 1. połowie 1:2 (gola dla gospodarzy strzelił Piotr Jadanowski) z Iskrą Narzym. Wówczas jakiś kibic (prawdopodobnie miejscowy) wszczął awanturę, więc sędziowie z Ostródy poczuli się zagrożeni i przerwali zawody. Decyzja WGiE WMZPN jest taka: Iskra wygrała ten mecz walkowerem (3:0).

W ub. sobotę Olimpia Kisielice zremisowała Radomniakiem Radomno 2:2 (1:2). Bramki dla gości: Przemysław Górzyński i gol samobójczy. Zamek II Kurzętnik uległ GSZS Rybno 0:3 (0:0). Z kolei Iskra Narzym pokonała LZS Finishparkiet Mszanowo 2:1 (0:1). Bramka dla gości: Mateusz Kołakowski.

POZOSTAŁE WYNIKI 6. TERMINU: KS Tyrowo - GKS II Wikielec 4:2, Iskra Narzym - Czarni Rudzienice 0:3. PAUZA - Kormoran Ruszkowo.

Następny - 7. termin zaplanowano 2-3 października: Mszanowo - Tyrowo (sobota, godz. 16), Kormoran - Zamek II (niedziela, g. 14). Pauza - Radomniak.