https://pomorska.pl
reklama

Warsztaty lalkarskie w Baju Pomorskim [zdjęcia]

jm
W piątek, w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru, mali widzowie zaproszeni zostali do pracowni konstruktorskiej Teatru. Mieli okazję zobaczyć miejsce, w którym tworzone są lalki oraz dowiedzieć się z czego zbudowane są zbudowane. Dalsze świętowanie zaplanowano na niedzielę (3 kwietnia). Uroczystość rozpocznie się o godz. 12 orędziem dyrektora Teatru Baj Pomorski oraz wręczeniem listów gratulacyjnych i nagród Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Kolejnym punktem wydarzenia będzie spektakl "Bleee...”.
W piątek, w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru, mali widzowie zaproszeni zostali do pracowni konstruktorskiej Teatru. Mieli okazję zobaczyć miejsce, w którym tworzone są lalki oraz dowiedzieć się z czego zbudowane są zbudowane. Dalsze świętowanie zaplanowano na niedzielę (3 kwietnia). Uroczystość rozpocznie się o godz. 12 orędziem dyrektora Teatru Baj Pomorski oraz wręczeniem listów gratulacyjnych i nagród Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Kolejnym punktem wydarzenia będzie spektakl "Bleee...”. Sławomir Kowalski
W piątek, w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru, mali widzowie zaproszeni zostali do pracowni konstruktorskiej Teatru. Mieli okazję zobaczyć miejsce, w którym tworzone są lalki oraz dowiedzieć się z czego zbudowane są zbudowane.

Wybrane dla Ciebie

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Anomalie wyborcze w Grudziądzu. Zaskakujące wyniki w lokalach

Anomalie wyborcze w Grudziądzu. Zaskakujące wyniki w lokalach

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska