Na koncert. który przygotowali uczniowie technikum logistycznego i informatycznego należący do Szkolnego Koła Różnych Form Artystycznych przygotowani przez nauczycieli Aurelię Barczak, Beatę Gołębiewską i Karola Brzykcego, zaproszono emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Radziejowski "mechanik' kończy 70-lat [zdjęcia]
W programie uczniowie zaprezentowali najpiękniejsze utwory i pieśni patriotyczne obrazujące skomplikowaną historię ojczyzny.
Koncert był doskonałą okazją do uczczenia tych, którzy oddali za ojczyznę cenę najwyższą - życie, ale także był okazją do chwili refleksji nad losami naszego kraju.
Dodatkową atrakcją były ciasteczka "niepodległościówki", upieczone przez klasy gastronomiczne pod kierunkiem nauczycieli Ewy Estkowskiej i Katarzyny Matykiewicz.
Flesz - Smog skraca nam życie. Jesteśmy jak palacze!