https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wielkie bieganie! Zakochani na nowych zasadach

Monika Smól
Takie medale przygotowali organizatorzy imprezy w Chełmnie
Takie medale przygotowali organizatorzy imprezy w Chełmnie Nadesłane
48 Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera w Chełmnie zaplanowano 7 kwietnia.

Na uliczkach pojawią się miłośnicy biegania, by po raz 48 wziąć udział w tej od pół wieku organizowanej imprezie. Biegać będą mogli na dziesięciu dystansach od 470 m - wokół rynku dla najmłodszych do 5000 m - w biegu otwartym - od rocznika 1999.

Poszukiwany do odsiadki wpadł z marihuaną. Ujęli go bydgoscy policjanci

- W ramach imprezy odbędzie się już po raz czwarty Bieg Zakochanych Par - informuje Józef Welter, prezes Nadwiślanina Chełmno. - Tu nastąpiła zmiana w regulaminie za sprawą części dotychczas biegających u nas par. Mianowicie, dotąd liczył się łączny czas pary z przekroczenia indywidualnego mety, a teraz para będzie musiała wspólnie przekroczyć linię mety, lecz na dystansie nie będzie potrzeby trzymania się za rękę. Trwają prace nad organizacyjnym i logistycznym zabezpieczeniem imprezy.
Trasa dla biegów 2000 i 5000 m będzie nieco zmieniona.

- Odeszliśmy od biegania po ulicach Rynkowej, Dominikańskiej i części Franciszkańskiej od Klasztoru do Biskupiej - wskazuje Józef Welter. - Za to w tych biegach po starcie ich uczestnicy w pierwszej kolejności pobiegną wokół rynku i dalej w ulicę Grudziądzką. Zmiana ta ma dwa plusy, trasa jest łatwiejsza do zabezpieczenia i bardziej widowiskowa. Jak zwykle, zagra orkiestra dęta Chełmińskiego Domu Kultury, a na płycie rynku stoiska wystawią Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chełmnie (będzie można zbadać ciśnienie i cukier w organizmie), Lokalna Grupa Działania Chełmno i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie. Zapraszamy na biegi i nie tylko biegi, a kierowców i przechodniów przepraszamy za utrudnienia w ruchu na części ulic chełmińskiej starówki. - Do zobaczenia w niedzielę, 7 kwietnia, od godziny 11 do 14.

Sportowe Wydarzenie Weekendu - odcinek 6: Hokeiści KH Energa Toruń walczą o półfinał.

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anabelka
, Stanisław:

eh gdyby tak kolana nie bolały to i jak za starych lat bym pobiegał :/ teraz tylko mi zostaje walczyć z bolem. dobrze ze mam maści dip hot na kregosłup i dip rilif na kolana

2019-04-18T14:59:12 02:00, sandwicz:

A w jaki sposób te maści działają? Są w ogóle bez recepty?

Zarówno Dip Hot krem jak i Dip Rilif żel są bez recepty bo używam. Dip Hot rozgrzewa mieśnie, a Dip Rilif chłodzi i zatrzymuje opuchliznę. Jeden i drugi działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

s
sandwicz
, Stanisław:

eh gdyby tak kolana nie bolały to i jak za starych lat bym pobiegał :/ teraz tylko mi zostaje walczyć z bolem. dobrze ze mam maści dip hot na kregosłup i dip rilif na kolana

A w jaki sposób te maści działają? Są w ogóle bez recepty?

S
Stanisław
eh gdyby tak kolana nie bolały to i jak za starych lat bym pobiegał :/ teraz tylko mi zostaje walczyć z bolem. dobrze ze mam maści dip hot na kregosłup i dip rilif na kolana
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska