WTS KDBS Włocławek - BlueSoft Mazovia Warszawa [zdjęcia, wideo]

Wojciech Alabrudziński
Nie miały łatwo siatkarki z Włocławka. Po serii czterech zwycięskich meczów nastąpiła porażka. Pocieszyć się można tym, że podopieczne Marka Zacharka zagrały w sobotę bardzo dobry mecz. Sytuacja na boisku w Hali Mistrzów zmieniała się jak w kalejdoskopie. Gra była wyrównana.W pierwszym secie włocławianki uzyskały prowadzenie dopiero pod koniec setu. W drugim secie WTS KDBS prowadził już 8:4, ale szala zwycięstwa zaraz się odwróciła i było 10:12. Goście prowadzili już nawet pięcioma punktami, ale to nasze siatkarki wyrównały 20:20, by ulec w końcówce do :22. Podobna sytuacja była w secie trzecim i czwartym, w którym siatkarki z Włocławka doprowadziły do remisu 2:2 w setach. Tie-break (pierwszy w sezonie włocławianek) na początku był wyrównany. Po 3:3 zrobiło się 3:6. Siatkarki z Warszawy okazały się jednak bardziej wytrzymałe i wygrały piąty set do :10.Za tydzień siatkarki WTS KDBS zmierzą się w Elblągu z miejscowym Orłem.Trzymamy kciuki!WTS KDBS Włocławek - BlueSoft Mazovia Warszawa 3:2 (25:23, 22:25, 20:25, 25:22, 10:15)Hala Mistrzów, Włocławek, 22 października 2016 r., godz. 17.00Składy:WTS KDBS Włocławek - Roksana Irzemska, Aleksandra Gogol, Alicja Walczak, Aleksandra Wyczałkowska, Angelika Górska (K), Katarzyna Kiestrzyńska, Natalia Kiełpińska, Małgorzta Depka-Skrzypińska, Katarzyna Pyzdrowska, Barbara Browarczyk, Zuzanna Abdulzade, Weronika Majewska, Kamila Płaczek, Katarzyna PółchłopekTrener - Marek ZacharekBlueSoft Mazovia Warszawa - Agata Antosiak, Agnieszka Banasiak, Aneta Pietrzyńska, Ania Piątek, Małgorzata Ruszel, Renata Biała, Olivia Sieradzka, Natalia Bielińska, Agnieszka Kowal, Marcelina Nowak, Karolina Szmigielska, Klaudia KucharskaTrener - Jakub Ślusarczyk   INNE WYNIKI TABELA
Nie miały łatwo siatkarki z Włocławka. Po serii czterech zwycięskich meczów nastąpiła porażka. Pocieszyć się można tym, że podopieczne Marka Zacharka zagrały w sobotę bardzo dobry mecz. Sytuacja na boisku w Hali Mistrzów zmieniała się jak w kalejdoskopie. Gra była wyrównana.W pierwszym secie włocławianki uzyskały prowadzenie dopiero pod koniec setu. W drugim secie WTS KDBS prowadził już 8:4, ale szala zwycięstwa zaraz się odwróciła i było 10:12. Goście prowadzili już nawet pięcioma punktami, ale to nasze siatkarki wyrównały 20:20, by ulec w końcówce do :22. Podobna sytuacja była w secie trzecim i czwartym, w którym siatkarki z Włocławka doprowadziły do remisu 2:2 w setach. Tie-break (pierwszy w sezonie włocławianek) na początku był wyrównany. Po 3:3 zrobiło się 3:6. Siatkarki z Warszawy okazały się jednak bardziej wytrzymałe i wygrały piąty set do :10.Za tydzień siatkarki WTS KDBS zmierzą się w Elblągu z miejscowym Orłem.Trzymamy kciuki!WTS KDBS Włocławek - BlueSoft Mazovia Warszawa 3:2 (25:23, 22:25, 20:25, 25:22, 10:15)Hala Mistrzów, Włocławek, 22 października 2016 r., godz. 17.00Składy:WTS KDBS Włocławek - Roksana Irzemska, Aleksandra Gogol, Alicja Walczak, Aleksandra Wyczałkowska, Angelika Górska (K), Katarzyna Kiestrzyńska, Natalia Kiełpińska, Małgorzta Depka-Skrzypińska, Katarzyna Pyzdrowska, Barbara Browarczyk, Zuzanna Abdulzade, Weronika Majewska, Kamila Płaczek, Katarzyna PółchłopekTrener - Marek ZacharekBlueSoft Mazovia Warszawa - Agata Antosiak, Agnieszka Banasiak, Aneta Pietrzyńska, Ania Piątek, Małgorzata Ruszel, Renata Biała, Olivia Sieradzka, Natalia Bielińska, Agnieszka Kowal, Marcelina Nowak, Karolina Szmigielska, Klaudia KucharskaTrener - Jakub Ślusarczyk INNE WYNIKI TABELA Wojciech Alabrudziński
Nie miały łatwo siatkarki z Włocławka. Po serii czterech zwycięskich meczów nastąpiła porażka.