Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dwie bramki - Przemysława Frankowskiego w 75. minucie i...

Wybory wygrał Jerzy Brzęczek! Czyli MEMY po meczu Polska - Macedonia

Dwie bramki - Przemysława Frankowskiego w 75. minucie i Arkadiusza Milika w 80. - i awans na Euro 2020! Reprezentacja pod wodzą Jerzego Brzęczka nie zawiodła kibiców i wygrała w niedzielę na Stadionie Narodowym z Macedonią Północną 2:0.

ZOBACZ: Polacy awansowali na Euro 2020!

Spotkanie dłuuuugo się rozkręcało, do 74. minuty był bezbramkowy remis, ale skończyło znakomicie. Polacy jadą na Euro, a internauci w swoim stylu gratulują.

Zobaczcie najlepsze MEMY z meczu Polska - Macedonia Północna >>>

Polka cztery kroki od zostania trzecią tenisistką w historii. Ankietowani przekonani?

Wczoraj kapitalny początek, a dziś 11-krotny mistrz świata. Zobacz gdzie i o której

Sześć medali Polaków w Szeged! Kajakarze dołączyli do kajakarek i kadry kanadyjek