Wyniki i strzelcy meczów 34. kolejki 3. ligi grupa 2 [17-18 czerwca 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Pucharowy mecz Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz odbył się w środę, w sobotę rewanż w lidze Przemysław Powała
W piątek i sobotę rozgrywane są mecze 34. kolejki w 3. lidze, grupa 2. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów. Poznaliśmy mistrza rozgrywek (Kotwicę Kołobrzeg) oraz trzeci zespół, który został zdegradowany (Bałtyk Koszalin).

Sobota 18 czerwca 2022
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg 3:4 (1:4)
90 - koniec, Kotwica w 2. lidze. Gratulujemy
80 - 3:4
70 - 3:4
GOOOL 65 - z rzutu karnego 3:4
GOOOL 56 - Mateusz Wachowiak 2:4
45 - 1:4, przerwa. Olimpia przegrywa w Szczecinie do przerwy, tym samym liderem tabeli jest Kotwica!
17:00 - Marcin Szczerbowicz (Bartąg)

Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
1 - goście od środka
Olimpia jeżeli nie przegra w Szczecinie ze Świtem wywalczy mistrzostwo 3. ligi. Olimpia wywalczy mistrzostwo, jak przegra, a nie wygra Kotwica
ŚWIT: Szulc - Synytsya, Kuzko, Ładziak, Białczyk, Nagórski, Kapelusz, Wojdak, Kisły, Baranowski, POtoczny
OLIMPIA: Olszewski - Mich, Cabrera, Cywiński, Kaczmarek, Bojas, Zawada, Warcholak, Wicki, Nawrocki, Witasik
17:00 - Szymon Lizak (Poznań Grunwald)

Transmisja

Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:2 (1:1)
90 - koniec
GOOOL 52 - Antoni Prałat 1:2
45 - 1:1, przerwa
GOOOL 40 - Kaito Imai 1:1
GOOOL 28 - Michał Marczak 1:0 z rzutu karnego
17:00 - Wojciech Krztoń (Olsztyn)

Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 3:2 (2:0)
17:00 - Karol Arys (Szczecin)

Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)

17:00 - Paweł Łapkowski (Lubogóra)

KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 4:2 (2:2)
Bramki: Patryk Moskiewicz (2), Serhiy Napolov (22), Miłosz Manuszewski (71), Filip Sosnowski (72) - Łukasz Skierka 2
17:00 - Kamil Rybiński (Gdańsk)

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 3:0, walkower

Piątek 17 czerwca 2022
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 0:3 (0:3)
Bramki: Kacper Zaborski 2 (8, 43), Oskar Kalenik (18)

Olimpia Grudziądz walczy o awans do II ligi. Derby w Janikowie też na żywo

18 czerwca w sobotę ostatnia kolejka w II grupie III ligi. Olimpia Grudziądz walczy o awans do II ligi. Derby w Janikowie.
19:0018.06.2022

Koniec meczu!

Dramat Olimpii! Biało-zieloni przegrali w Szczecinie ze Świtem Skolwin 0:1 i spadli na drugie miejsce w tabeli, ponieważ Kotwica Kołobrzeg wygrała w Gniewinie ze Skolwinem 4:3. Tym samym grudziądzanie nie awansowali do II ligi. Dziękujemy za uwagę.

18:5918.06.2022

90+5

Trwa ostrzeliwanie bramki Świtu, ale świetnie broni Szulc i wspomagają go obrońcy

18:5818.06.2022

90+4

Koniec meczu w Janikowie. Unia - Zawisza 1:1

18:5718.06.2022

90+3

Rożny dla Olimpii. Niestety, piłka trafia tylko w boczną siatkę.

18:5618.06.2022

90+1

Koniec meczu w Gniewinie, gdzie Kotwica wygrała 4:3 ze Stolemem.

90+2

Rzuty z autu Warcholaka, ale radzą sobie z nimi obrońcy Świtu.

18:5318.06.2022

90'

W Szczecinie sędzia dolicza pięć minut. Przed chwilą szczęście Olimpii, bo piłka trafiła w słupek. Po chwili Kaczmarek przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Świtu.

18:5218.06.2022

89'

W Szczecinie róg dla Olimpii. A w Gniewinie mamy cztery minuty doliczonego czasu.

18:5118.06.2022

88'

W Szczecinie bez zmian. A w Janikowie Unia miała karnego, ale Tkaczyk obronił.

18:4618.06.2022

83'

Po strzale Kaczmarka piłkę pewnie łapie Szulc. Coraz mniej czasu dla Olimpii, by wyrównać i wrócić na pozycję lidera, która zapewni awans do II ligi.

18:4218.06.2022

80'

Grudziądzanie mocno ryzykują. Grają z tyłu tylko z dwoma zawodnikami i narażają się na kontry.

18:3918.06.2022

75'

Zmiana w Olimpii. Cabrerę zmienia Antkowiak. Mamy przerwę w grze na uzupełnienie płynów

18:3718.06.2022

74'

Ależ szczęście Olimpii. Miejscowi wyszli z kolejną kontrą. Paweł Krawiec z kilku metrów nie trafił w bramkę

18:3418.06.2022

70'

Kontra Świtu. Najpierw Cabrera ratuje Olimpię przed stratą gola, a po chwili piłkę z bramki wybija Mich

18:3218.06.2022

69'

W Gniewinie 65 minuta i Stolem przegrywa już tylko 3:4 z Kotwicą.

18:3018.06.2022

67'

Kolejny wolny dla Olimpii. Z narożnika boiska uderzał Warcholak. Gospodarze wybili piłkę zmierzającą do bramki. Grudziądzanie mają kolejny róg.

18:2418.06.2022

63'

Rzut wolny dla Olimpii na granicy pola karnego. Po strzale Warcholaka obrońca Świtu wybija piłkę na róg. Kapitalny strzał Bojasa odbija na kolejny róg Szulc. Z kolejnym kornerem gospodarze już sobie poradzili

18:1918.06.2022

58'

Olimpia jest częściej przy piłce, ale głównym pomysłem na rozerwanie defensywy Świtu jest posyłanie długich podań na skrzydła, ale nie przynosi to większych efektów.

18:1518.06.2022

55'

W Szczecinie bez zmian. Z kolei w Gniewinie Stolem przegrywa już tylko 2:4 z Kotwicą. W Janikowie Unia - Zawisza 1:1

18:1118.06.2022

46'

Zaczynamy drugie połowy. W Olimpii dwie zmiany. Na boisko weszli Karmański i Leszczyński, którzy zastąpili Nawrociego i Zawadę.

17:5118.06.2022

Koniec pierwszej połowy

Olimpia przegrywa ze Świtem 0:1 i na tą chwilę nie ma awansu do II ligi. Promocję na razie ma Kotwica, która prowadzi w Gniewinie 4:1. W Janikowie Unia remisuje z Zawiszą 1:1. Z relacją wracamy za około kwadrans.

17:4918.06.2022

45'

W Szczecinie sędzia dolicza 3 minuty

17:4718.06.2022

43'

Kotwica zdobywa czwartą bramkę w Gniewinie. Stolem - Kotwica 1:4

17:4218.06.2022

40'

Grudziądzanie coraz bardziej ryzykują. Przenieśli ciężar gry na połowę Świtu, ale na razie niewiele się dzieje pod bramką szczecinian

17:3718.06.2022

34'

Olimpia miała rzut wolny z około 25 metrów. Niestety, Marcin Warcholak uderzył mocno niecelnie nad bramką

17:3418.06.2022