WYNIKI skoków dzisiaj. Kto wygrał skoki w niedzielę? Skoki narciarskie w Lahti 1 marca WYNIKI, KLASYFIKACJA, TABELA [01. 03]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki WYNIKI dzisiaj. Skoki narciarskie w Lahti kto wygrał w piątek? Skoki narciarskie dziś na żywo Andrzej Banas / Polska Press
Wyniki skoków w niedzielę 1 marca. Skoki dzisiaj kto wygrał? Konkurs indywidualny w Lahti transmisja online. Skoki dziś WYNIKI. Kto wygrał konkurs skoczków w Lahti w niedzielę 1 marca? Skoki narciarskie w sobotę WYNIKI live. Po małej skoczni w Rumunii wracamy do latania w Pucharze Świata. Od piątku do niedzieli trzy konkursy w Lahti, to jedna z ulubionych skoczni Kamila Stocha. Konkurs skoków narciarskich w niedzielę transmisja online na żywo. Skoki w niedzielę 1 marca WYNIKI - kto wygrał, jak skakali Polacy? Sprawdź wyniki skoków narciarskich - kto wygrał skoki dzisiaj? Skoki narciarskie w Lahti WYNIKI. Skoki dzisiaj w Lahti WYNIKI na żywo. Skoki narciarskie dziś transmisja online live. Skoki w niedzielę kto wygrał? Skoki WYNIKI na żywo. Skoki dziś WYNIKI, TABELA, KOLEJNOŚĆ.

Skoki WYNIKI dzisiaj. Kto wygrał skoki w Lahti w niedzielę 01. 03. 2020

Skoki dzisiaj kto wygrał?

AKTUALIZACJA, godz. 16.25. Wyniki skoków w Lahti. Chyba nic dobrego nie spotka nas na fińskiej skoczni. W pierwszej serii niedzielnego konkursu najlepszy z polskich skoczków Piotr Żyła zajmuje 9. miejsce ze sporą stratą do liderów. Dawid Kubacki jest 13, Kamil Stoch dopiero 24. Prowadzi świetny ostatnio Karl Geiger, a drugi jest Ryoyu Kobayashi, który w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata mocno zagraża Kubackiego. Skoki WYNIKI dziś.

DAWID KUBACKI NADAL TRZECI W PUCHARZE ŚWIATA. SPRAWDŹCIE WSZYSTKIE KLASYFIKACJE SKOKÓW PO WEEKENDZIE W LAHTI >>>KLIKNIJ<<<

Skoki w Lahti niedziela WYNIKI

Kto wygrał dzisiaj skoki? Karl Geiger był w niedzielę poza zasięgiem w Lahti. Niemiec w serii finałowej poleciał 130 m, zdecydowanie najdalej tego dnia i wyprzedził dwóch Austriaków: Stefana Krafta oraz Michaela Hayboecka. Gdyby liczyć tylko serię finałową, to byłby to dla nas udany konkurs. Cała trójka naszych skoczków mocno się poprawiła, ale najlepszy wynik to 6 miejsce Piotra Żyły. Kamil Stoch poprawił się aż o dwanaście pozycji. Lepszym wynikiem popisał się jedynie Peter Prevc, który z 29 miejsca przeskoczył na 15. Skoki w niedzielę kto wygrał?

Dawid Kubacki: - Skoki technicznie poprawne, ale jakoś nie chciało odlecieć. Musimy usiąść z trenerami i wyciągnąć konkretne wnioski. To był weekend z mieszanymi uczuciami. Trzeba się zastanowić nad przyczynami, a nie skutkami.

Skoki w niedzielę WYNIKI

Skoki narciarskie na żywo. Czy w niedzielę humory polskich skoczków i kibiców będą lepsze? To już ostatnia szansa na sukces w Lahti, na razie naszym najlepszym osiągnięciem jest 5 miejsce Kamila Stocha w piątkowym konkursie indywidualnym. Po rozczarowaniu w drużynie Stoch zapowiada rewanż w zawodach indywidualnych. To wyjątkowy konkurs, bo tysięczny indywidualny w historii Pucharu Świata. Kwalifikacje o godz. 14.00, konkurs o godz. 15.30. Zapraszamy na transmisję live.

AKTUALIZACJA. Pogoda dokucza skoczkom w niedzielę. Przed południem rozegrano z problemami konkurs skoków kombinatorów norweskich. W czasie kwalifikacji i konkursów skoków w Pucharze Świata także ma mocno wiać. Na razie nie ma jednak informacji o zmianie godziny lub odwołaniu skoków. Wyniki skoków narciarskich w Lahti.

Skoki WYNIKI w niedzielę

KWALIFIKACJE W LAHTI ODWOŁANE. Nad skocznią deszcz ze śniegiem, zaplanowane na 14.00 kwalifikacje odwołano. Pogoda ma się wkrótce poprawić. Konkurs ma się rozpocząć o godz. 15.30 z udziałem wszystkich skoczków. Skoki w Lahti kto wygrał?

Trwa głosowanie...

Kto wygra skoki w niedzielę?

Dobre wieści napłynęły tymczasem z niemieckiej Reny. W sobotę drugie miejsce w Pucharze Kontynentalnym zajął Maciej Kot, co oznacza, że na cykl RAW AIR w Norwegii trener Michal Dolezal będzie mógł zabrać siedmiu skoczków.

Wyniki skoków w niedzielę

Skoki WYNIKI dzisiaj. Rozczarowanie w sobotę. To był najgorszy konkurs drużynowy dla Polski w tym sezonie. Na półmetku konkursu w Lahti zajmowaliśmy 5 miejsce, skończyliśmy na 6 i w Pucharze Narodów straciliśmy kolejny punkty do trzeciej Norwegii. Weekend w Lahti bardzo nieudany. Został Polakom jeszcze konkurs indywidualny w niedzielę. Kto wygrał konkurs skoków w Lahti?

TRACIMY DYSTANS DO NORWEGII! SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ PUCHARU NARODÓW ORAZ INNE RANKINGU PUCHARU ŚWIATA. KLIKNIJ!

Skoki w Lahti WYNIKI

 • Piotr Żyła - 123 i 116 m
 • Jakub Wolny - 119 i 113,5 m
 • Kamil Stoch - 118 i 124 m
 • Dawid Kubacki - 123,5 i 117,5 m

Konkurs w Lahti WYNIKI

Skoki drużynowe kto wygrał? W sobotę o godz. 15.00 seria próbna, o godz. 16.00 konkurs drużynowy w Lahti - WYNIKI na żywo. W polskim zespole będą skakać Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny. Skoki w sobotę transmisja online live.

Konkurs drużynowy w Lahti 29. 02. 2020 - składy

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki dziś kto wygrał? Stefan Kraft wciąż mocny. Austriak skocyzł 129,5 i prowadzi po pierwszej serii konkursu w Lahti. Tylko dwóch Polaków w serii finałowej, ale za to z szansami na podium. Dawid Kubacki jest drugi (127,5 m), a Kamil Stoch 5 (126,5). W kwalifikacjach odpadł Paweł Wąsek, w pierwszej serii pożegnali się z konkursem, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Jakub Wolny, dwaj ostatni zaliczyli najsłabsze skoki w całej stawce. Skoki w Lahti na żywo - miejsca Polaków.

KUBACKI UCIEKA PRZED KOBAYASHIM, STOCH PRZED LINDVIKIEM. SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJE PUCHARU ŚWIATA PO KONKURSIE W LAHTI!

Skoki w Lahti kto wygrał?

Skoki WYNIKI w piątek. Stefan Kraft coraz bliżej Kryształowej Kuli. W piątek Austriak wygrał piąty konkurs w sezonie, drugi z rzędu i powiększył przewagę nad drugim w Lahti Karlem Geigerem. Polacy nie wykorzystali szansy na podium. Dawid Kubacki po skoku 126 m spadł na 6 miejsce, Kamil Stoch utrzymał 5, ale z pewnością liczył na więcej. W sobotę konkurs drużynowy, ale trudno być optymistą po skokach większości Polaków w piątek. Skoki w Lahti wyniki.

Trwa głosowanie...

Dla kogo pierwszy konkurs skoków w Lahti?

Skoki dziś wyniki

Skoki WYNIKI na żywo. W piątek 28 lutego i w niedzielę 1 marca konkursy indywidualne, a w sobotę 29 lutego czwarty w sezonie konkurs drużynowy. Zaczyna się decydujący etap walki o Kryształową Kulę i już ostatnia chwile, żeby powalczyć ze Stefanem Kraftem. U nas transmisja online live z kwalifikacji i wszystkich konkursów w Lahti. Skoki dziś transmisja online.

PUCHAR ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, KLASYFIKACJA ZAROBKÓW - WSZYSTKIE RANKINGI W SKOKACH NARCIARSKICH

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Wyniki skoków dzisiaj. Skocznia Salpausselkä w Lahti należy do ulubionych Kamila Stocha. Nasz skoczek jest czwarty w klasyfikacji wszech czasów skoków Lahti. W konkursach indywidualnych cztery raz stawał na podium, trzy razy wygrywał. W ten weekend ma szanse awansować na drugie miejsce i wyprzedzić m.in. Adama Małysza (3 zwycięstwa, 2 drugie miejsca i 1 trzecie). Poza zasięgiem wszystkich jest Matti Nykkenen, który na skoczni Salpausselkä wygrywał osiem konkursów indywidualnych. Skoki dziś kto wygrał?

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

Skoki Lahti - kto wygrał dzisiaj?

piątek 28 lutego

 • 14:00 oficjalny trening
 • 16:00 kwalifikacje
 • 17:30 konkurs indywidualny

sobota, 29 lutego

 • 15:00 seria próbna
 • 16:00 konkurs drużynowy

niedziela 1 marca

 • 14.00 kwalifikacje
 • 15.30 konkurs indywidualny

Kto wygrał skoki w Lahti?

Wyniki skoków na żywo. Kamil Stoch przed konkursami w Lahti zaprosił kibiców do rozmowy na żywo na instragramie. Tam padło m.in. pytanie o planowany koniec kariery. Skoczek nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, ale też nie wykluczył, że wkrótce pożegna się ze światowymi skoczniami. - Póki co zamierzam dokończyć ten sezon, potem odpocząć i zastanowić się nad wszystkim - powiedział Kamil Stoch. Skoki dziś transmisja live.

KIEDY WIELKI FINAŁ SEZONU? MISTRZOSTWA ŚWIATA W PLANICY. SPRAWDŹ KIEDY SĄ

Skoki Lahti WYNIKI, TABELA, MIEJSCA POLAKÓW

Skoki wyniki live. Trudno sobie wyobrazić polskie skoki bez Kamila Stocha, tym bardziej, że następców specjalnie nie widać. Dawid Kubacki i Piotr Żyła także są już po trzydziestce, a zaplecze naszych liderów rzadko punktuje w Pucharze Świata. Trener Michal Dolezal bardzo liczy na rozwój Jakuba Wolnego, na którego stawia od początku sezonu. Kto wygrał dzisiaj skoki narciarskie?

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki kto wygrał? W Lahti liczymy na Dawida Kubackiego, który będzie bronił trzeciego miejsca w Pucharze Świata. Wygląda na to, że Kryształowa Kula w tym sezonie to już rozgrywka austriacko-niemiecka, ale Kubacki musi jeszcze udowodnić swoją wyższość nad Ryoyu Kobayashim, który w ubiegłym tygodniu zrobił sobie przerwę w Rasnovie i teraz wróci ze świeżymi siłami. Przed konkursem w piątek Polak ma 22 punkty więcej. Puchar Świata w skokach WYNIKI live.

GDZIE OGLĄDAĆ KONKURSY W LAHTI? SPRAWDŹ TRANSMISJE TELEWIZYJNE

Kto wygrał dzisiaj skoki narciarskie?

Skoki w Lahti WYNIKI na żywo. Liczymy także na walkę o podium w Pucharze Narodów. W Rasnovie Polacy zmarnowali szansę na wyprzedzenie trzeciej Norwegii. Przed konkursami w Lahti tracimy w klasyfikacji generalnej tracimy 40 punktów do trzeciego miejsca. Bardzo ważny będzie konkurs drużynowy w sobotę. W ubiegłym roku Polska była poza podium drużynówki w Lahti, wygrała Austria przed Niemcami i Japonią. Nasz najlepszy wynik w Lahti to drugie miejsce drużyny w 2018 roku (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot). Kto wygrał skoki w Lahti dzisiaj?

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna, tabela - 22 luty

 • 1. Stefan Kraft 1433
 • 2. Karl Geiger 1315
 • 3. Dawid Kubacki 1067
 • 4. Ryoyu Kobayashi 1045
 • 5. Kamil Stoch 828
 • 6. Marius Lindvik 818
 • 7. Stephan Leyhe 768
 • 8. Peter Prevc 615
 • 9. Daniel Andre Tande 606
 • 10. Piotr Żyła 564
 • 37. Jakub Wolny 58
 • 42. Maciej Kot 37
 • 44. Stefan Hula 31
 • 50. Aleksander Zniszczoł 18
 • 61. Klemens Murańka 8

Skoki wyniki. W fińskim Lahti odbędą się 3 zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wystartuje w nich 7 Polaków. W kadrze Finów znalazł się syn Janne Ahonena

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kiedy nastąpi zmiana trenera polskich skoczków narciarskich bo już chyba jest najwyższą pora

Dodaj ogłoszenie