WYNIKI skoków dzisiaj. Kto wygrał skoki w niedzielę? Skoki narciarskie w Lahti 1 marca WYNIKI, KLASYFIKACJA, TABELA [01. 03]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki WYNIKI dzisiaj. Skoki narciarskie w Lahti kto wygrał w piątek? Skoki narciarskie dziś na żywo Andrzej Banas / Polska Press
Wyniki skoków w niedzielę 1 marca. Skoki dzisiaj kto wygrał? Konkurs indywidualny w Lahti transmisja online. Skoki dziś WYNIKI. Kto wygrał konkurs skoczków w Lahti w niedzielę 1 marca? Skoki narciarskie w sobotę WYNIKI live. Po małej skoczni w Rumunii wracamy do latania w Pucharze Świata. Od piątku do niedzieli trzy konkursy w Lahti, to jedna z ulubionych skoczni Kamila Stocha. Konkurs skoków narciarskich w niedzielę transmisja online na żywo. Skoki w niedzielę 1 marca WYNIKI - kto wygrał, jak skakali Polacy? Sprawdź wyniki skoków narciarskich - kto wygrał skoki dzisiaj? Skoki narciarskie w Lahti WYNIKI. Skoki dzisiaj w Lahti WYNIKI na żywo. Skoki narciarskie dziś transmisja online live. Skoki w niedzielę kto wygrał? Skoki WYNIKI na żywo. Skoki dziś WYNIKI, TABELA, KOLEJNOŚĆ.

Skoki WYNIKI dzisiaj. Kto wygrał skoki w Lahti w niedzielę 01. 03. 2020

Skoki dzisiaj kto wygrał?

AKTUALIZACJA, godz. 16.25. Wyniki skoków w Lahti. Chyba nic dobrego nie spotka nas na fińskiej skoczni. W pierwszej serii niedzielnego konkursu najlepszy z polskich skoczków Piotr Żyła zajmuje 9. miejsce ze sporą stratą do liderów. Dawid Kubacki jest 13, Kamil Stoch dopiero 24. Prowadzi świetny ostatnio Karl Geiger, a drugi jest Ryoyu Kobayashi, który w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata mocno zagraża Kubackiego. Skoki WYNIKI dziś.

DAWID KUBACKI NADAL TRZECI W PUCHARZE ŚWIATA. SPRAWDŹCIE WSZYSTKIE KLASYFIKACJE SKOKÓW PO WEEKENDZIE W LAHTI >>>KLIKNIJ<<<

Skoki w Lahti niedziela WYNIKI

Kto wygrał dzisiaj skoki? Karl Geiger był w niedzielę poza zasięgiem w Lahti. Niemiec w serii finałowej poleciał 130 m, zdecydowanie najdalej tego dnia i wyprzedził dwóch Austriaków: Stefana Krafta oraz Michaela Hayboecka. Gdyby liczyć tylko serię finałową, to byłby to dla nas udany konkurs. Cała trójka naszych skoczków mocno się poprawiła, ale najlepszy wynik to 6 miejsce Piotra Żyły. Kamil Stoch poprawił się aż o dwanaście pozycji. Lepszym wynikiem popisał się jedynie Peter Prevc, który z 29 miejsca przeskoczył na 15. Skoki w niedzielę kto wygrał?

Dawid Kubacki: - Skoki technicznie poprawne, ale jakoś nie chciało odlecieć. Musimy usiąść z trenerami i wyciągnąć konkretne wnioski. To był weekend z mieszanymi uczuciami. Trzeba się zastanowić nad przyczynami, a nie skutkami.

Skoki w niedzielę WYNIKI

Skoki narciarskie na żywo. Czy w niedzielę humory polskich skoczków i kibiców będą lepsze? To już ostatnia szansa na sukces w Lahti, na razie naszym najlepszym osiągnięciem jest 5 miejsce Kamila Stocha w piątkowym konkursie indywidualnym. Po rozczarowaniu w drużynie Stoch zapowiada rewanż w zawodach indywidualnych. To wyjątkowy konkurs, bo tysięczny indywidualny w historii Pucharu Świata. Kwalifikacje o godz. 14.00, konkurs o godz. 15.30. Zapraszamy na transmisję live.

AKTUALIZACJA. Pogoda dokucza skoczkom w niedzielę. Przed południem rozegrano z problemami konkurs skoków kombinatorów norweskich. W czasie kwalifikacji i konkursów skoków w Pucharze Świata także ma mocno wiać. Na razie nie ma jednak informacji o zmianie godziny lub odwołaniu skoków. Wyniki skoków narciarskich w Lahti.

Skoki WYNIKI w niedzielę

KWALIFIKACJE W LAHTI ODWOŁANE. Nad skocznią deszcz ze śniegiem, zaplanowane na 14.00 kwalifikacje odwołano. Pogoda ma się wkrótce poprawić. Konkurs ma się rozpocząć o godz. 15.30 z udziałem wszystkich skoczków. Skoki w Lahti kto wygrał?

Trwa głosowanie...

Kto wygra skoki w niedzielę?

Dobre wieści napłynęły tymczasem z niemieckiej Reny. W sobotę drugie miejsce w Pucharze Kontynentalnym zajął Maciej Kot, co oznacza, że na cykl RAW AIR w Norwegii trener Michal Dolezal będzie mógł zabrać siedmiu skoczków.

Wyniki skoków w niedzielę

Skoki WYNIKI dzisiaj. Rozczarowanie w sobotę. To był najgorszy konkurs drużynowy dla Polski w tym sezonie. Na półmetku konkursu w Lahti zajmowaliśmy 5 miejsce, skończyliśmy na 6 i w Pucharze Narodów straciliśmy kolejny punkty do trzeciej Norwegii. Weekend w Lahti bardzo nieudany. Został Polakom jeszcze konkurs indywidualny w niedzielę. Kto wygrał konkurs skoków w Lahti?

TRACIMY DYSTANS DO NORWEGII! SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ PUCHARU NARODÓW ORAZ INNE RANKINGU PUCHARU ŚWIATA. KLIKNIJ!

Skoki w Lahti WYNIKI

 • Piotr Żyła - 123 i 116 m
 • Jakub Wolny - 119 i 113,5 m
 • Kamil Stoch - 118 i 124 m
 • Dawid Kubacki - 123,5 i 117,5 m

Konkurs w Lahti WYNIKI

Skoki drużynowe kto wygrał? W sobotę o godz. 15.00 seria próbna, o godz. 16.00 konkurs drużynowy w Lahti - WYNIKI na żywo. W polskim zespole będą skakać Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny. Skoki w sobotę transmisja online live.

Konkurs drużynowy w Lahti 29. 02. 2020 - składy

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki dziś kto wygrał? Stefan Kraft wciąż mocny. Austriak skocyzł 129,5 i prowadzi po pierwszej serii konkursu w Lahti. Tylko dwóch Polaków w serii finałowej, ale za to z szansami na podium. Dawid Kubacki jest drugi (127,5 m), a Kamil Stoch 5 (126,5). W kwalifikacjach odpadł Paweł Wąsek, w pierwszej serii pożegnali się z konkursem, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Jakub Wolny, dwaj ostatni zaliczyli najsłabsze skoki w całej stawce. Skoki w Lahti na żywo - miejsca Polaków.

KUBACKI UCIEKA PRZED KOBAYASHIM, STOCH PRZED LINDVIKIEM. SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJE PUCHARU ŚWIATA PO KONKURSIE W LAHTI!

Skoki w Lahti kto wygrał?

Skoki WYNIKI w piątek. Stefan Kraft coraz bliżej Kryształowej Kuli. W piątek Austriak wygrał piąty konkurs w sezonie, drugi z rzędu i powiększył przewagę nad drugim w Lahti Karlem Geigerem. Polacy nie wykorzystali szansy na podium. Dawid Kubacki po skoku 126 m spadł na 6 miejsce, Kamil Stoch utrzymał 5, ale z pewnością liczył na więcej. W sobotę konkurs drużynowy, ale trudno być optymistą po skokach większości Polaków w piątek. Skoki w Lahti wyniki.

Trwa głosowanie...

Dla kogo pierwszy konkurs skoków w Lahti?

Skoki dziś wyniki

Skoki WYNIKI na żywo. W piątek 28 lutego i w niedzielę 1 marca konkursy indywidualne, a w sobotę 29 lutego czwarty w sezonie konkurs drużynowy. Zaczyna się decydujący etap walki o Kryształową Kulę i już ostatnia chwile, żeby powalczyć ze Stefanem Kraftem. U nas transmisja online live z kwalifikacji i wszystkich konkursów w Lahti. Skoki dziś transmisja online.

PUCHAR ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, KLASYFIKACJA ZAROBKÓW - WSZYSTKIE RANKINGI W SKOKACH NARCIARSKICH

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Wyniki skoków dzisiaj. Skocznia Salpausselkä w Lahti należy do ulubionych Kamila Stocha. Nasz skoczek jest czwarty w klasyfikacji wszech czasów skoków Lahti. W konkursach indywidualnych cztery raz stawał na podium, trzy razy wygrywał. W ten weekend ma szanse awansować na drugie miejsce i wyprzedzić m.in. Adama Małysza (3 zwycięstwa, 2 drugie miejsca i 1 trzecie). Poza zasięgiem wszystkich jest Matti Nykkenen, który na skoczni Salpausselkä wygrywał osiem konkursów indywidualnych. Skoki dziś kto wygrał?

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

Skoki Lahti - kto wygrał dzisiaj?

piątek 28 lutego

 • 14:00 oficjalny trening
 • 16:00 kwalifikacje
 • 17:30 konkurs indywidualny

sobota, 29 lutego

 • 15:00 seria próbna
 • 16:00 konkurs drużynowy

niedziela 1 marca

 • 14.00 kwalifikacje
 • 15.30 konkurs indywidualny

Kto wygrał skoki w Lahti?

Wyniki skoków na żywo. Kamil Stoch przed konkursami w Lahti zaprosił kibiców do rozmowy na żywo na instragramie. Tam padło m.in. pytanie o planowany koniec kariery. Skoczek nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, ale też nie wykluczył, że wkrótce pożegna się ze światowymi skoczniami. - Póki co zamierzam dokończyć ten sezon, potem odpocząć i zastanowić się nad wszystkim - powiedział Kamil Stoch. Skoki dziś transmisja live.

KIEDY WIELKI FINAŁ SEZONU? MISTRZOSTWA ŚWIATA W PLANICY. SPRAWDŹ KIEDY SĄ

Skoki Lahti WYNIKI, TABELA, MIEJSCA POLAKÓW

Skoki wyniki live. Trudno sobie wyobrazić polskie skoki bez Kamila Stocha, tym bardziej, że następców specjalnie nie widać. Dawid Kubacki i Piotr Żyła także są już po trzydziestce, a zaplecze naszych liderów rzadko punktuje w Pucharze Świata. Trener Michal Dolezal bardzo liczy na rozwój Jakuba Wolnego, na którego stawia od początku sezonu. Kto wygrał dzisiaj skoki narciarskie?

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki kto wygrał? W Lahti liczymy na Dawida Kubackiego, który będzie bronił trzeciego miejsca w Pucharze Świata. Wygląda na to, że Kryształowa Kula w tym sezonie to już rozgrywka austriacko-niemiecka, ale Kubacki musi jeszcze udowodnić swoją wyższość nad Ryoyu Kobayashim, który w ubiegłym tygodniu zrobił sobie przerwę w Rasnovie i teraz wróci ze świeżymi siłami. Przed konkursem w piątek Polak ma 22 punkty więcej. Puchar Świata w skokach WYNIKI live.

GDZIE OGLĄDAĆ KONKURSY W LAHTI? SPRAWDŹ TRANSMISJE TELEWIZYJNE

Kto wygrał dzisiaj skoki narciarskie?

Skoki w Lahti WYNIKI na żywo. Liczymy także na walkę o podium w Pucharze Narodów. W Rasnovie Polacy zmarnowali szansę na wyprzedzenie trzeciej Norwegii. Przed konkursami w Lahti tracimy w klasyfikacji generalnej tracimy 40 punktów do trzeciego miejsca. Bardzo ważny będzie konkurs drużynowy w sobotę. W ubiegłym roku Polska była poza podium drużynówki w Lahti, wygrała Austria przed Niemcami i Japonią. Nasz najlepszy wynik w Lahti to drugie miejsce drużyny w 2018 roku (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot). Kto wygrał skoki w Lahti dzisiaj?

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna, tabela - 22 luty

 • 1. Stefan Kraft 1433
 • 2. Karl Geiger 1315
 • 3. Dawid Kubacki 1067
 • 4. Ryoyu Kobayashi 1045
 • 5. Kamil Stoch 828
 • 6. Marius Lindvik 818
 • 7. Stephan Leyhe 768
 • 8. Peter Prevc 615
 • 9. Daniel Andre Tande 606
 • 10. Piotr Żyła 564
 • 37. Jakub Wolny 58
 • 42. Maciej Kot 37
 • 44. Stefan Hula 31
 • 50. Aleksander Zniszczoł 18
 • 61. Klemens Murańka 8

Skoki wyniki. W fińskim Lahti odbędą się 3 zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wystartuje w nich 7 Polaków. W kadrze Finów znalazł się syn Janne Ahonena

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kiedy nastąpi zmiana trenera polskich skoczków narciarskich bo już chyba jest najwyższą pora

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3