
- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem C5 z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku mieszkaniec Radomia poniósł śmierć na miejscu - mówi podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.
Wypadek na drodze Bydgoszcz - Koronowo [zdjęcia]
Do wypadku doszło o godz. 14.10. W wyniku zderzenia się obu pojazdów ciężarówka przewróciła się w poprzek drogi. W akcji brało udział 6 zastępów strażaków. Musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wydobyć 67-letniego kierowcę citroena C5 z pojazdu.
W wyniku wypadku na trasie Bydgoszcz - Koronowo były duże utrudnienia w ruchu. Przejazd był całkowicie zablokowany. Policja zorganizowała objazdy.
Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?
