https://pomorska.pl
reklama

Wypadek w Lipnicy. 53-latek zabrany helikopterem do szpitala [zdjęcia]

W wypadku najbardziej ucierpiał kierowca mercedesa. 53-latka do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
W wypadku najbardziej ucierpiał kierowca mercedesa. 53-latka do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Policja w Wąbrzeźnie/ Straż Pożarna w Wąbrzeźnie
Przez ponad trzy godziny zablokowana była droga krajowa nr 15 w Lipnicy.

- Za rondem, w kierunku, Brodnicy zderzyły się trzy samochody. Kierowca mercedesa podczas wymijania nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód dostawczy, a następnie odbił się i uderzył w osobowe volvo - relacjonuje sierżant sztabowy Michał Głębocki, oficer prasowy wąbrzeskiej policji.

Kierowcę mercedesa, 53-letniego mężczyznę do szpitala przetransportował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Drugi z kierowców 29-letni mieszkaniec Torunia do szpitala został zawieziony karetką. Po przeprowadzeniu badań, mężczyznę zwolniono do domu.

27-letniej mieszkance Golubia - Dobrzynia, która prowadziła volvo nic poważnego się nie stało.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia. Na miejscu byli również strażacy i medycy.

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska