https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek w Toruniu. Mężczyzna potrącony przez samochód osobowy

Marta Mikołajska
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Krzysztof Kapica/archiwum
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (20-21 maja), przed godz. 2 przy ul. Gagarina w Toruniu. Potrącony mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Obejrzyj: Tajemnice Twierdzy Toruń i innych miejsc w mieście

od 16 lat

Jak informuje asp. Wojciech Chrostowski, oficer prasowy KMP w Toruniu, zgłoszenie o wypadku w pobliżu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wpłynęło o godz. 1:56 w nocy z piątku na sobotę (20-21 maja). Mężczyzna w wieku 27 lat, znajdujący się na przystanku autobusowym (ul. Gagarina, na wysokości nr. 177), z nieznanych przyczyn wtargnął na jezdnię, w wyniku czego został potrącony przez samochód osobowy marki skoda.

Kierowca auta został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Okazało się, że był trzeźwy. Poszkodowanego mężczyznę przewieziono do szpitala.

Szczegółowe przyczyny zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Istnieją podejrzenia, że 27-latek był pod wpływem alkoholu.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska