Zamknij

Gazeta Pomorska

Wywozili złom z jednego skupu do drugiego. Pierwszy okradali, w drugim sprzedawali [zdjęcia]

Policjanci z wydziału kryminalnego postawili zarzuty za kradzieże dwóm mieszkańcom Chojnic, którzy podczas ostatniego miesiąca z jednego ze złomów  ukradli

policja

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

Wywozili złom z jednego skupu do drugiego. Pierwszy okradali, w drugim sprzedawali

Policjanci z wydziału kryminalnego postawili zarzuty za kradzieże dwóm mieszkańcom Chojnic, którzy podczas ostatniego miesiąca z jednego ze złomów ukradli blisko tonę różnego rodzaju elementów stalowych i żeliwnych.

Sprawcy skradzione mienie sprzedawali w innym punkcie złomu. Pokrzywdzony oszacował wartość utraconego mienia na kwotę nie mniejszą niż 800 złotych.

Zatrzymani 34 i 39 latek usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwa, za które grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności, jednak młodszy z nich był już skazywany przez sąd za kradzieże, dlatego teraz może mu grozić kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Do tych zdarzeń dochodziło w ciągu ostatniego miesiąca. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy w tym czasie wielokrotnie przedostawali się, na plac na którym składowany był złom i ukradli z niego żeliwne oraz stalowe elementy wywożąc je na dwukołowym wózku.


Wideo: Info z Polski - 22.02.2018


Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy