66-latek miał liczne obrażenia głowy, który były prawdopodobną przyczyną śmierci. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 69 i 46-lat podejrzanych o popełnienie tej zbrodni - to ojciec i syn. Od pewnego czasu 66-latek zamieszkiwał u nich i pil z nimi (prawdopodobnie także przed śmiercią) alkohol. To jeden z zatrzymanych powiadomił policję.
Zabójstwo w gminie Czernikowo
66-latek miał liczne obrażenia głowy, który były zapewne przyczyną śmierci. Prawdopodobnie obrażenia zostały zadane jakimś tępym narzędziem, ale na to pytanie odpowie sekcja zwłok.
Warto przeczytać
W piątek zatrzymani byli przesłuchiwani i prowadzono z nimi inne tak zwane czynności śledcze.
- Weryfikowany jest udział obu zatrzymanych w tym zdarzeniu - mówi Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji.
Wideo. Nowe oznakowanie polskich radiowozów
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lipnie, która jest bardzo oszczędna w udzielaniu informacji na temat tego postępowania. Wiadomo tylko, że do piątkowego południa zatrzymanym nie postawiono jeszcze zarzutów.
Drugie zabójstwo w powiecie toruńskim
To drugie zabójstwo w tym roku w powiecie toruńskim. W marcu tego roku w mieszkaniu przy ulicy Kraszewskiego zamordowana została „Zmysłowa Ines” świadcząca tam usługi seksualne. Więcej na ten temat można przeczytać w materiale poniżej:
Warto przeczytać
