https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zatrzymany w Mogilnie kierowca miał aż 3,7 promila alkoholu w organizmie!

Dariusz Nawrocki
Opracowanie:
W poniedziałek (2 maja) krótko po godzinie 14 dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał anonimową informację o pijanym kierowcy
W poniedziałek (2 maja) krótko po godzinie 14 dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał anonimową informację o pijanym kierowcy Archiwum/ zdjęcie ilustracyjne
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez mogileńskich policjantów. Mężczyzna kierował samochodem mając 3,7 promila alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany dzięki anonimowemu zgłoszeniu.

Zobacz wideo: Tajemnice Twierdzy Toruń i innych miejsc w mieście

od 16 lat

W poniedziałek (2 maja) krótko po godzinie 14 dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał anonimową informację o pijanym kierowcy.

- Zgłaszający dokładnie opisał pojazd, a dyżurny natychmiast wysłał tam policjantów. Funkcjonariusze napotkali i zatrzymali do kontroli Peugeota 3008 na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Zgłoszenie było jak najbardziej trafne. Po zbadaniu stanu trzeźwości policyjnym alkotestem okazało się, że 39-latek zasiadający za kierownicą ma 3,7 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje st. asp. Tomasz Bartecki z mogileńskiej policji.

Za popełnione przestępstwo grozi mężczyźnie kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska