https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zawaliła się trybuna w cyrku. Są ranni

BO
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Zawalenie się trybuny w cyrku. 15 osób spadło na ziemię wraz z częścią trybuny w namiocie cyrkowym w Wojcieszowie pod Jelenią Górą. Do szpitala trafił 5-letni chłopak. Policja i inspektor nadzoru budowlanego ustalą przyczyny zawalenia się trybuny.

Część trybuny z rzędami siedzeń spadła na ziemię z wysokości około metra w namiocie cyrkowym w Wojcieszowie (w pobliżu Jeleniej Góry). Do wydarzenia doszło w środę (24 maja), około godziny 17. tuż przed występem cyrkowców. Na trybunach siedziało wielu widzów.

- Poszkodowanych było 15 osób, doznali lekkich potłuczeń i zadrapań – informuje Dominika Kwakszys z policji w Złotoryi. Ratownicy medyczni opatrzyli widzów już na miejscu. Do szpitala trafił tylko 5-letni chłopiec, którego lekarze wypisali tego samego dnia.

- Nasi funkcjonariusze wraz z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego ustalają przyczyny zawalenia trybuny - dodaje Kwakszys.

Tvn24.pl, informuje, że co roku cyrk rozstawiał się na asfalcie, ale tym razem stanął na podmokłym, trawiastym terenie.

Zobacz też: Lew zaatakował tresera podczas występów w cyrku we Francji. Dzieci krzyczały z przerażenia

STORYFUL/X-News

Komentarze 19

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Breslauer49
Jest to prymitywna sztuka dla gawiedzi. Chcesz zobaczyć egzotyczne zwierzaki - wybierz się do ZOO.
m
mrrrrrrr
Kocham cię :***********
m
m@rq$
To może ciebie wpuścimy na arenę z lwem albo z niedźwiedziem i zobaczymy jak sobie poradzisz? To dopiero będzie rozrywka.
K
Krzysztof
Człowiek to taka podła istota, która znęca się nad innymi, nad sobą i nad zwierzętami. Najgorszymi cechami człowieka są sadyzm i natręctwa.
m
m-a
Mariuszku nie jestem typem sado-maso:)
e
emma
Czasem też mam ochotę wziąć bacika w rękę i parę razy strzelic nim w twój boski tyłeczek, hihi:))
n
normalny facet
skonczmy z tym lewactwem i pseudo nowoczesnocia

wole po pracy isc do cyrku i potem wypic browara z kolega niz jechac rowerem z iponem w uszach i w modnych ciuchach na crossfit by potem wstawiac zdjecia na instagrama
n
normalny facet
przez wieki ludzie chodzili do cyrkow i chyba nawet filozofowie nie ubolewali nad losem malp czy lwow

ba, byly nawet dawniej walki typu lew vs niedzwiedz, to byly mega emocje, mega rozrywka
n
normalny facet
(swoja droga, takich pokazow raczej w cyrku nie ma, ktora pilka utrzyma slonia)

chodzi o to by miec rozrywke, popatrzec z bliska na dzikie zwierzaki

przez wieki ludzie chodzili do cyrkow, dlaczego dzisiajniby tego zakazywac?
skonczmy z ta pseudo poprawnoscia polityczna i lewactwem,
A
Anna
W tytule czytamy: "Do szpitala trafił 5-letni chłopak" a pózniej: "Do szpitala trafił tylko 5-letni chłopiec"....
n
niesmak
To ni ma nic wspólnego ze sztuką, za to wszystko z dręczeniem i torturami. Widzieliście, aby w naturze np. słoń właził na piłkę?
j
jees
ale cyrk!
B
BHP owiec
gwarantuję że nie ! Na 100% !!! Jestem pewien na 100 % że montażyśći byli " pod wpływem " !!! Praca w terenie bardzo ,ale to bardzo sprzyja wielu patologicznym zjawiskom ! A,bieżącej kontroli ze strony Urzędów dozoru brak !!!
Z
Zyjan
Jak w temacie.
A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu Zawaliła się trybuna w cyrku. Są ranni
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska