Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław zapis relacji na żywo

    Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław zapis relacji na żywo

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Nowe wiadomości: 0

    Wszystkie wiadomości: 36

    Najnowsza -

    Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław zapis relacji na żywo

    ©Tomasz Czachorowski

    W meczu 6. kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz pokonał Cuiavię Inowrocław 2:0. Poniżej zapis relacji na żywo.
    Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław zapis relacji na żywo

    ©Tomasz Czachorowski

    • Zawisza - Cuiavia 2:0 (1:0)

      Koniec spotkania. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć z meczu.

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218549
    • Zawisza - Cuiavia 2:0 (1:0)

      90 - Sędzia dolicza 3 minuty 

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218545
    • Zawisza - Cuiavia 2:0 (1:0)

      86 - Szansa dla Cuiavii. Po główce Płóciennika piłka trafiła w słupek!

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218543
    • Zawisza - Cuiavia 2:0 (1:0)

      84 - Mogło być  3:0. Z akcją wyszedł Prejs, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w boczną siatkę.

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218541
    • Zawisza - Cuiavia 2:0 (1:0)

      83 - Gol dla Zawiszy! Niebiesko-czarni przeprowadzili kontrę. Po strzale Kozłowskiego piłka trafiła w słupek. Dopadł do niej Straszewski i z bliska wpakował ją do bramki.

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218539
    • Zawisza - Cuiavia 1:0 (1:0)

      82 - Zmiana w Zawiszy. Wiśniewskiego zastępuje Prejs

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218537
    • Zawisza - Cuiavia 1:0 (1:0)

      77- Kolejny strzał z dystansu piłkarzy Cuiavii. Tym razem Majchrzak, ale daleko od słupka

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218535
    • Zawisza - Cuiavia 1:0 (1:0)

      75 - Żółta kartka dla Stoppela za faul na Wiśniewskim. Po rzucie rożnym faulowany Stypczyński

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218533
    • Zawisza - Cuiavia 1:0 (1:0)

      70 - Ciekawe widowisko z obu stron. Zawiszanie chcą podwyższyć wynik, inowrocławianie dążą do remisu

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218531
    • Zawisza - Cuiavia 1:0 (1:0)

      65 - Kolejny strzał Cuiavii. Tym razem Patryk Wisniewski obok słupka. Zmiana w Zawiszy. Straszewski zastępuje Mateusza Oczkowskiego

      • https://pomorska.pl/zawisza-bydgoszcz-cuiavia-inowroclaw-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14404981/rw/218529

    Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

    Komentarze (2)

    Piotr

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (2) forum.pomorska.pl

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Niedziela, 13 października 2019
    — Piłka nożna, — 2. liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
    13:05 Olimpia Elbląg 1:1 Górnik Łęczna
    14:00 Błękitni Stargard 3:0 Skra Częstochowa
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 9. kolejka 12.10.201916.10.2019
    13:00 Znicz Pruszków U-17 -:- UKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 9. kolejka 12.10.201913.10.2019
    14:30 Escola Varsovia U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 9. kolejka 11.10.201913.10.2019
    16:00 Warta Poznań U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 9. kolejka 12.10.201913.10.2019
    13:30 Chrobry Głogów U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 9. kolejka 09.10.201913.10.2019
    13:00 Arka Gdynia U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 9. kolejka 12.10.201913.10.2019
    15:00 BKS Lublin U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    15:30 Wisła Kraków U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 10. kolejka 12.10.201923.10.2019
    12:00 Hutnik Kraków U-18 0:4 Zagłębie Lubin U-18
    12:00 Wisła Kraków U-18 1:2 Górnik Zabrze U-18
    13:00 Lechia Gdańsk U-18 0:2 Korona Kielce U-18
    13:00 Gwarek Zabrze U-18 2:0 Cracovia U-18
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
    20:45 Polska 0:0 Macedonia Północna
    20:45 Słowenia -:- Austria
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
    18:00 Białoruś 1:2 Holandia
    20:45 Estonia -:- Niemcy
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
    18:00 Węgry 1:0 Azerbejdżan
    20:45 Walia -:- Chorwacja
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
    15:00 Kazachstan 0:2 Belgia
    18:00 Cypr 0:5 Rosja
    18:00 Szkocja 6:0 San Marino
    Poniedziałek, 14 października 2019
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
    20:45 Bułgaria -:- Anglia
    20:45 Kosowo -:- Czarnogóra
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
    20:45 Litwa -:- Serbia
    20:45 Ukraina -:- Portugalia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
    20:45 Francja -:- Turcja
    20:45 Islandia -:- Andora
    20:45 Mołdawia -:- Albania
    Wtorek, 15 października 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - 1/2 finału 25.09.201915.10.2019
    19:00 Błyskawica Myślachowice -:- MKS Trzebinia
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/4 finału 08.10.201916.10.2019
    18:00 Lider Swarzędz -:- Polonia II Środa Wielkopolska
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - 1/2 finału 02.10.201915.10.2019
    15:30 Drama Zbrosławice -:- Gwarek Tarnowskie Góry
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/2 finału 15.10.201916.10.2019
    15:45 Cyklon Rogoźnik -:- Unia Dąbrowa Górnicza
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
    20:45 Izrael -:- Łotwa
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
    20:45 Gibraltar -:- Gruzja
    20:45 Szwajcaria -:- Irlandia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
    20:45 Liechtenstein -:- Włochy
    20:45 Grecja -:- Bośnia i Hercegowina
    20:45 Finlandia -:- Armenia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
    20:45 Rumunia -:- Norwegia
    20:45 Szwecja -:- Hiszpania
    20:45 Wyspy Owcze -:- Malta
    Środa, 16 października 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - IV runda 16.10.201916.10.2019
    14:45 Chełmska Husaria Chełm -:- Kłos Chełm
    14:45 Granica Dorohusk -:- Sparta Rejowiec Fabryczny
    14:45 Ogniwo Wierzbica -:- Chełmianka Chełm
    14:45 Start Krasnystaw -:- Unia Rejowiec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/2 finału 16.10.201916.10.2019
    Lewart Lubartów -:- Avia Świdnik
    Wisła Puławy -:- Motor Lublin
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - finał 16.10.201916.10.2019
    Delta Słupno -:- Wisła II Płock
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Siedlce - finał 16.10.201916.10.2019
    15:00 Płomień Dębe Wielkie -:- Mazovia Mińsk Mazowiecki
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - 1/4 finału 16.10.201916.10.2019
    Bug Wyszków -:- Drukarz Warszawa
    Escola Varsovia Warszawa -:- Błonianka Błonie
    Mszczonowianka Mszczonów -:- Huragan Wołomin
    Victoria Sulejówek -:- MKS Piaseczno
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - IV runda 09.10.201916.10.2019
    16:00 LKS Szaflary -:- Watra Białka Tatrzańska
    16:00 Lubań Tylmanowa -:- Orawa Jabłonka
    16:00 Biali Biały Dunajec -:- Skalni Zaskale
    16:00 Podgórki Krauszów -:- Wierchy Rabka Zdrój
    16:00 Babia Góra Lipnica Wielka -:- Lubań Maniowy
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - finał 16.10.201916.10.2019
    Wisła Szczucin -:- Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/4 finału 08.10.201923.10.2019
    15:30 Jeziorak Chwałowice -:- Słowianin Grębów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - 1/8 finału 02.10.201916.10.2019
    15:00 Sparta Augustów -:- Olimpia Zambrów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Gdańsk - V runda 16.10.201916.10.2019
    15:00 Gedania II Gdańsk -:- KP Starogard Gdański
    15:00 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) -:- Arka II Gdynia
    15:00 Kaszubia Kościerzyna -:- Lechia II Gdańsk
    15:00 Meteor Pinczyn -:- Chojniczanka II Chojnice
    15:00 Santana Wielki Klincz -:- Bałtyk Gdynia
    15:00 Sokół Zblewo -:- Potok Pszczółki
    15:00 Wietcisa Skarszewy -:- Stolem Gniewino
    15:00 Zenit Łęczyce -:- Radunia Stężyca
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Słupsk - V runda 16.10.201916.10.2019
    15:00 Bytovia II Bytów -:- Pogoń Lębork
    15:00 Sparta Sycewice -:- Jantar Ustka
    15:00 Start Miastko -:- Gryf Słupsk
    15:00 Słupia Kobylnica -:- Lipniczanka Lipnica
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/4 finału 08.10.201916.10.2019
    18:00 Warta Śrem -:- Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - 1/4 finału 09.10.201916.10.2019
    19:00 Warta Sieradz -:- Orkan Buczek
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - 1/4 finału 16.10.201916.10.2019
    LKS Różyca -:- ŁKS II Łódź
    Stal Głowno -:- KS Kutno
    Widzew II Łódź -:- Zjednoczeni Stryków
    Zawisza Rzgów -:- Ner Poddębice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/2 finału 15.10.201916.10.2019
    15:30 Szczakowianka Jaworzno -:- Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: świętokrzyskie, Świętokrzyski ZPN - IV runda 09.10.201916.10.2019
    15:00 Naprzód Jędrzejów -:- Korona II Kielce
    15:30 Korona III Kielce -:- Zdrój Busko Zdrój
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 9. kolejka 12.10.201916.10.2019
    15:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 11. kolejka 16.10.201927.10.2019
    12:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Lech Poznań U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 10. kolejka 16.10.201919.10.2019
    10:30 Śląsk Wrocław U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
    Piątek, 18 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
    18:00 Puszcza Niepołomice -:- GKS Tychy
    18:00 Wigry Suwałki -:- Odra Opole
    18:00 Chrobry Głogów -:- Chojniczanka Chojnice
    19:00 Stal Mielec -:- Sandecja Nowy Sącz
    20:45 Miedź Legnica -:- Stomil Olsztyn
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
    15:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
    14:30 Korona Kielce U-17 -:- Wisła Kraków U-17
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201920.10.2019
    21:00 Granada CF -:- Osasuna Pampeluna
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
    20:45 OGC Nice -:- Paris Saint-Germain
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 18.10.201920.10.2019
    18:00 Zagłębie Lubin -:- Pogoń Szczecin
    20:30 Wisła Kraków -:- Piast Gliwice
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 19.10.201919.10.2019
    20:30 Eintracht Frankfurt -:- Bayer Leverkusen
    Sobota, 19 października 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
    17:00 Olimpia Grudziądz -:- Radomiak Radom
    17:45 Warta Poznań -:- Zagłębie Sosnowiec
    18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Jastrzębie
    19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- GKS Bełchatów
    — Piłka nożna, — 2. liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
    13:00 Garbarnia Kraków -:- Gryf Wejherowo
    14:00 Elana Toruń -:- Stal Stalowa Wola
    15:00 Pogoń Siedlce -:- Górnik Łęczna
    15:00 Skra Częstochowa -:- Olimpia Elbląg
    15:00 Stal Rzeszów -:- Błękitni Stargard
    15:30 Legionovia Legionowo -:- Bytovia Bytów
    16:00 Górnik Polkowice -:- Resovia
    19:10 Widzew Łódź -:- GKS Katowice
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
    12:30 Ursus Warszawa U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    13:00 Legia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    18:00 Escola Varsovia U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
    15:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 10. kolejka 19.10.201919.10.2019
    11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- FASE Szczecin U-15
    12:00 Warta Poznań U-15 -:- AP Pogoń Szczecin U-15
    14:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Lech Poznań U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 10. kolejka 16.10.201919.10.2019
    11:00 Miedź Legnica U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Wisła Kraków U-15
    13:30 AP TOP 54 Biała Podlaska U-15 -:- Motor Lublin U-15
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
    12:00 Lech Poznań U-17 -:- Warta Poznań U-17
    15:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
    15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
    11:30 Gwarek Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    14:30 Zagłębie Lubin U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
    10:30 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Stal Mielec U-17
    12:00 Karpaty Krosno U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 11. kolejka 19.10.201920.10.2019
    11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Lech Poznań U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Arka Gdynia U-18
    14:00 Cracovia U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    14:00 Korona Kielce U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 18.10.201920.10.2019
    13:30 Everton FC -:- West Ham United
    16:00 AFC Bournemouth -:- Norwich City
    16:00 Aston Villa -:- Brighton & Hove Albion
    16:00 Chelsea Londyn -:- Newcastle United
    16:00 Leicester City -:- Burnley FC
    16:00 Tottenham Hotspur -:- Watford FC
    16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Southampton FC
    18:30 Crystal Palace -:- Manchester City
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201920.10.2019
    Deportivo Alaves -:- Celta Vigo
    13:00 SD Eibar -:- FC Barcelona
    16:00 Atletico Madryt -:- Valencia CF
    18:30 Getafe CF -:- CD Leganes
    21:00 RCD Mallorca -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
    17:30 Olympique Lyon -:- Dijon FCO
    20:00 Angers SCO -:- Stade Brestois
    20:00 FC Metz -:- FC Nantes
    20:00 Nimes Olympique -:- Amiens SC
    20:00 Stade de Reims -:- Montpellier HSC
    20:00 Toulouse FC -:- OSC Lille
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 18.10.201920.10.2019
    15:00 Korona Kielce -:- Wisła Płock
    17:30 Legia Warszawa -:- Lech Poznań
    20:00 Jagiellonia Białystok -:- Cracovia
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 19.10.201919.10.2019
    15:30 FC Augsburg -:- Bayern Monachium
    15:30 Fortuna Duesseldorf -:- FSV Mainz
    15:30 RB Lipsk -:- VfL Wolfsburg
    15:30 Union Berlin -:- SC Freiburg
    15:30 Werder Brema -:- Hertha Berlin
    18:30 Borussia Dortmund -:- Borussia Moenchengladbach
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 8. kolejka 19.10.201921.10.2019
    15:00 Lazio Rzym -:- Atalanta Bergamo
    18:00 SSC Napoli -:- Hellas Werona
    20:45 Juventus Turyn -:- Bologna FC