Wszystkie wiadomości: 8

Najnowsza -

Zawisza Bydgoszcz gra sparing z Los Barrios - 3-ligowcem z Andaluzji.

Zawisza Bydgoszcz gra sparing z Los Barrios - 3-ligowcem z Andaluzji. ©Filip Kowalkowski

Na zakończenie zgrupowania w Marbelli niebiesko-czarni w ostatniej grze kontrolnej pokonali trzecioligowy Los Barrios 2:1.

• Dziękujemy za uwagę. Po raz pierwszy relacjonowaliśmy mecz w nowym stylu. Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu. Fanów "Zetki" zapraszamy na naszą stronę w sobotę, gdy relacjonować będziemy mecz Zawiszy z Chojniczanką.

• - W naszej grze było widać elementy nad którymi pracowaliśmy. Jestem zadowolony z ich wykonywania. Gratuluję chłopakom wygranej, bo na nią zasłużyli. Można było już wysoko prowadzić do przerwy i i uspokoić grę. Jednak na skuteczność przyjdzie jeszcze czas. Mamy jeszcze tydzień do ligi i będzie jeszcze lepiej - kontynujje trener niebiesko-czarnych.

• Jestem bardzo zadowolony z tej gry kontrolnej - przyznał trener Zbigniew Smółka. - To była szybka i agresywna gra. Utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Jeżeli wypracowujemy sobie cztery okazje do przerwy, to powinniśmy ułożyć sobie mecz. Jeden z rywali powinien dostać czerwoną kartkę, ale sędzia nie dał. To jego decyzja - dodał szkoleniowiec.

• Prowadzenie dla zawiszan już na początku spotkania uzyskał Karol Angielski. Potem ładnym strzałem z wolnego do remisu doprowadził Nucio Fernandez. W końcówce spotkania, wporowadzony chwilę wcześniej Jakub Łukowski ustalił wynik meczu.

Przypomnijmy, że wcześniej bydgoszczanie zremisowali z Dynamo Moskwa 1:1 i pokonali Amkar Perm 1:0.

W piątek zawiszanie wracają do kraju. Około 16 wylatują z Malagi do Warszawy. W stolicy meldują się przed 20. Potem jeszcze podróż do Bydgoszczy.

W sobotę o godz. 11 zawiszanie w ostatnim sparingu przez rozpoczęciem rundy wiosennej zmierzą się z Chojniczanką.

• ZAWISZA: Kowalski - Kamiński, M'voto, Stawarczyk (46. Markić), Igumanović - Arel (70. Panajotow), Drygas (78. Gajewski) - Michalik (46. Kona), Angielski (78. Jaskólski), Danielak (63. Łukowski) - Lewicki (70. Mica).

• Zakonczył się mecz. Zawisza wygrał 2:1. W 31. minucie gola strzelił Fernandez, ale 8 minut przed końcem meczu niebiesko-czarnych na prowadzenie wysforował Łukowski.

• Zawisza prowadzi na razie 1:0. Gola strzelił Angielski w 5. minucie.

• Zawisza Bydgoszcz gra sparing z Los Barrios - 3-ligowcem z Andaluzji. Mecz rozpoczął w składzie: Kowalski - Kamiński, M'voto, Stawarczyk, Igumanović - Arel, Drygas - Michalik, Angielski, Danielak - Lewicki

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.