Zawisza Bydgoszcz wygrywa z GLKS Dobrcz [zapis relacji]

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 25

Najnowsza -

©Tomasz Czachorowski

W meczu 1. kolejki A klasy Zawisza Bydgoszcz podejmuje GLKS Dobrcz. Wynik tego meczu można śledzić na żywo.

• Zawisza - GLKS 3:0

Koniec meczu! Zawisza w pierwszej kolejce bydgoskiej A-klasy pokonuje GLKS Dobrcz 3:0. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo.

GOOOOOL! Wprowadzony w drugiej połowie Patryk Straszewski strzela na 3:0 i ustala wynik spotkania.

• Zawisza - GLKS 2:0

Ekipa z Dobrcza gra coraz śmielej, ale brakuje jej pomysłu w końcowych fazach akcji. Trzeba jednak też wspomnieć, że obrońcy Zawiszy grają mądrze w defensywie.

Dużo chaosu na boisku w ostatnich minutach tego meczu. Niestety brakuje klarownych sytuacji.

Zawisza próbuje atakować, ale trochę w wakacyjnym stylu. Na razie po akcjach bydgoszczan efektem są tylko rzuty rożne. Z kolei zawodnicy z Dobrcza dwukrtonie próbowali kontrować, ale nie przyniosło to rezultatu.

Druga połowa rozpoczęła się dość spokojnie. Piłkarze głównie walczą o piłkę w środku pola.

Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

Koniec pierwszej połowy spotkania.

Zarysowała się ogromna przewaga Zawiszy w tym meczu. Brakuje jedynie precyzji przy sytuacjach strzeleckich.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.