Wszystkie wiadomości: 25

Najnowsza -

Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice.

Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice. ©Filip Kowalkowski

Nasi pierwszoligowcy z regionu rozegrali kolejne mecze kontrolne. Zawisza zremisował z Chojniczanką. Wygrała Olimpia.

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo. Na www.pomorska.pl/sport wkrótce materiał wideo z rzutami karnymi oraz rozmowa z Marcinem Krzywickim, nowym napastnikiem Chojniczanki.

Za uwagę dziekuje Jakub Stykowski.

• Grudziądzki klub poinformował natomiast, iż pechowo zakończył się mecz z Drutex-Bytovią dla Marcina Kaczmarka. Pomocnik musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Więcej o jego stanie wkrótce.

• Trenera Zbigniewa Smółkę przypytywał Dariusz Knopik. W materiale wideo także fragmenty sparingu.

• Trener Chojniczanki w rozmowie z Tomaszem Malinowskim.

• Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice

Koniec meczu w Bydgoszczy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

• Przenosimy się na boisko w Bydgoszczy. W 88. minucie Łukowski uderzał z rzutu wolnego. Posłał piłkę minimalnie obok bramki. Trener nagrodził go jednak brawami.

• Olimpia Grudziądz - Drutex Bytovia Bytów

Koniec meczu w Grudziądzu. Bramki dla biało-zielonych: Kaczmarek i Nildo.

• 1:1 w Bydgoszczy. Po kontrze gola strzelił Marcin Krzywicki.

• Wiele dzieje się także w Grudziądzu. W 74. minucie Bytovia wyrównała (2:2). Chwilę póoźniej Bartosz Fabiniak obronił rzut karny.

• Niecodzienna  sytuacja w Bydgoszczy. Sędzia pokazał żółtą kartką Krzywickiemu, ale zamienił ją na karę dwóch minut. Czerwoną kartkę, zamienioną na karę 5 minut dostał Mica. Portugalczyk nie może jednak wrócić już na boisko. Zmieni go jeden z młodych zawodników.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.