Zawodnicy żnińskiego Klubu Musashi Kickboxing Team na Mistrzostwach Europy w Świdnicy [zdjęcia]

(iwo)
W Świdnicy odbyły się Unifikowane Mistrzostwa Europy World Kickboxing and Karate Association (WKA), na których wystartowali trzej zawodnicy żnińskiego klubu Musashi Kickboxing Team pod wodzą trenera Rafała Kostrzewy. Pałuccy fighterzy po ciężkich zmaganiach wypadli rewelacyjnie, startując w dwóch konkurencjach każdy. Zdobyli łącznie 6 medali - 5 srebrnych i jeden brązowy. Wyniki przedstawiały się następująco: Klaudia Daniel Janowiec Wlkp. w walkach sportowych zdobyła dwukrotnie tytuł wicemistrza Europy. Formuła Kicklight, kategoria kadet (13-15 lat) II miejsce, formuła Semicontact, kategoria kadet (13-15 lat) również II miejsce. Nikodem Sztandera Żnin również w walkach sportowych zdobył dwukrotnie tytuł wicemistrza Europy. Formuła Kicklight - 82 kg kategoria junior (16-18 lat) II miejsce, formuła Lightcontact - 82 kg kategoria junior (16-18 lat) również II miejsce. Mikołaj Kruszelnicki Gąsawa walki sportowe Formuła Kicklight - 87 kg kategoria junior (16-18 lat) wywalczył II miejsce zdobywając tytuł wicemistrza Europy. Natomiast w formule Lghtcontact - 87 kg kategoria senior (19-40 lat) zajął III miejsce zostając brązowym medalistą Mistrzostw Europy. ze zbiorów klubu