https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zmiany na szczytach Solino

(dan)
Remigiusz Paszkiewcz, pełniącym obowiązki prezesa zarządu Solino
Remigiusz Paszkiewcz, pełniącym obowiązki prezesa zarządu Solino
Mirosław Osiecki nie jest już prezesem Inowrocławskich Kopalni Soli "Solino". Zastąpił go Remigiusz Paszkiewicz.

Rada Nadzorcza IKS Solino odwołała go w środę. Uchwała weszła w życie wczoraj. Oficjalnie nikt nie tłumaczy powodów pożegnania dotychczasowego prezesa. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że członkowie Rady Nadzorczej stracili do niego zaufanie. Nikt jednak nie chce podać szczegółów.

Wiadomo, że pełniącym obowiązki prezesa spółki został Remigiusz Paszkiewicz. Będzie szefował w Solino do 2 stycznia 2009 roku. Do tego czasu Rada Nadzorcza planuje ogłosić konkurs, który wyłoni nowego prezesa.

Remigiusz Paszkiewcz ma dopiero 38 lat, a na swoim koncie bardzo bogaty życiorys. Pracował m. in. Petrochemii Płock, Ministerstwie Finansów i Narodowym Banku Polskim. Od 2007 roku związany jest z PKN Orlen, głównego udziałowca w Solino. Najpierw był zastępcą dyrektora w Biurze Grupy Kapitałowej, a potem dyrektorem Biura ds. Unipetrolu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska