Bydgoszczanin Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, mistrz KSW wagi piórkowej wystąpi 27 maja na Stadionie Narodowym. Jego przeciwnikiem w pierwszej obronie tytułu będzie niebezpieczny Japończyk Kleber Koike Erbst.
Naprzeciw czempiona stanie były pretendent do prestiżowego pasa najlepszej polskiej federacji, Japończyk brazylijskiego pochodzenia, Kleber Koike Erbst (21-4-1). 27-latek zadebiutował w klatce organizacji podczas KSW 30, gdzie nie dał szans Anzorowi Azhievowi. Trzy gale później zmierzył się o tytuł z Arturem Sowińskim. Przystąpił w roli faworyta, ale przegrał przez decyzję. Do Konfrontacji Sztuk Walki Erbst powrócił w październiku i błyskawicznie rozprawił się z Leszkiem Krakowskim.
Podobnie jak Wrzosek, Erbst również za każdy pojedynek został nagrodzony bonusami za efektowne występy (dwukrotnie za poddanie i raz za walkę). Zapowiada to zatem wielkie emocje w starciu o pas dywizji do 66 kilogramów.
miałem tego Wrzoska przez chwilę na fejsie, połowa jego zdjęć to imprezy i lans a druga połowa to promocja i reklamy. Chyba się zachłysnął tym sukcesem i sodówka mu uderza do głowy. Nie podobają mi się tacy miszczowie.
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl