https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

103 lata pokazuje metryka. Duchem pani Helena jest dużo młodsza [zdjęcia]

pio
Pani Helena Piotrowska z ul. Gałczyńskiego na Błoniu dzisiaj obchodzi 103. urodziny. Pochodzi ze Śmielina, ale od 1937 roku mieszka w Bydgoszczy. Zajmowała się domem i dziećmi. Ma dwoje dzieci, czworo wnuków, pięcioro prawnuków i troje praprawnuków. Życzymy zdrowia i 200 lat!
Pani Helena Piotrowska z ul. Gałczyńskiego na Błoniu dzisiaj obchodzi 103. urodziny. Pochodzi ze Śmielina, ale od 1937 roku mieszka w Bydgoszczy. Zajmowała się domem i dziećmi. Ma dwoje dzieci, czworo wnuków, pięcioro prawnuków i troje praprawnuków. Życzymy zdrowia i 200 lat! Dariusz Bloch
Bydgoszczanka obchodziła swoje urodziny już po raz 103. Życzymy zdrowia i 200 lat!

Pani Helena Piotrowska z ul. Gałczyńskiego na Błoniu dzisiaj obchodzi 103. urodziny. Pochodzi ze Śmielina, ale od 1937 roku mieszka w Bydgoszczy. Zajmowała się domem i dziećmi. Ma dwoje dzieci, czworo wnuków, pięcioro prawnuków i troje praprawnuków. Dołączamy się do życzeń.

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kikawika
Najpierw myślimy później piszemy - prosta zasada korzystania nie tylko z internetu i radzę zacząć stosować w życiu . Spokojnemu życzę 299 i dużo komentarzy z tej okazji
G
Gość
Ciocia ma 103 lata a jeżeli spokojny nie wierzy ,to niech przynajmniej tego w taki sposób nie komentuje.Może chciał zabłysnąć kawałem?Tylko do śmiesznych jakoś mu nie po drodze.
s
spokojny
A jeden dziadek z ZSRR miał 199 lat. Widziałem z nim wywiad.
„Dziadku, jak dożyliście takiego wieku?”
„Panie redaktorze, podczas rewolucji październikowej…”
„Stop, stop. Dziadku my nie o rewolucji, jak dożyliście tego wieku!?”
„No więc panie, podczas rewolucji bolszewickiej…”
„Nie! Dosyć! Nie o to chodzi”.
„PANIE, ja tylko chcę powiedzieć, że podczas rewolucji październikowej był taki bałagan, że mi 100 lat dopisali do metryki przez pomyłkę!”
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska