12 Tenorów i wielkie przeboje tysiąclecia w Bydgoszczy!...

  12 Tenorów i wielkie przeboje tysiąclecia w Bydgoszczy! GDZIE KUPIĆ BILETY, KIEDY

  Joanna Boroń

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  12 Tenorów i wielkie przeboje tysiąclecia w Bydgoszczy! GDZIE KUPIĆ BILETY, KIEDY
  Dwunastu znakomitych śpiewaków, dwie godziny zachwycającego show i ponad dwadzieścia przebojów muzyki ostatniego tysiąclecia. 12 Tenorów w Bydgoszczy już 26 kwietnia 2019 roku. Sprawdź gdzie kupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie.
  12 Tenorów i wielkie przeboje tysiąclecia w Bydgoszczy! GDZIE KUPIĆ BILETY, KIEDY

  12 TENORÓW w BYDGOSZCZY - SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ BILET - KIEDY KONCERT


  Zespół podczas występów prezentuje zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywa widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami, konferansjerami, a momentami nawet kabareciarzami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

  Kup bilet na 12 Tenorów w Bydgoszczy już dziś!  12 TENORÓW Nazwa zespołu może mylić. Wydaje się bowiem, że repertuar, jaki prezentują Tenorzy, to jedynie muzyka poważna, jednak podczas koncertu usłyszymy również covery znakomitych hitów XX wieku, m.in. utwory Michaela Jacksona czy zespołu Queen. Będą przeboje współczesne i trochę starsze m.in.: „Kalinka”, „Volare” „O Sole Mio”, „Nessun Dorma”, „Time To Say Goodbye”, czy „You Can Leave Your Hat On”, „Golden Eye” i „We Will Rock You”. Na pewno wszyscy je znamy i chętnie słuchamy.

  Klasyka, a do tego piosenki, które ukształtowały kulturę pop, nuta rocka i chwytające za serce ballady - niesamowity koncert 12 Tenorów już w kwietniu 2019 w Bydgoszczy.
  Kolejne utwory z repertuaru 12 TENORÓW zostały dobrane tak, by nie tylko przypomnieć fundamenty muzycznej historii, ale też wyzwolić w słuchaczach kojarzące się z wybranymi piosenkami wspomnienia. Jesteśmy pewni, że występ podbije serca słuchaczy w każdym wieku. Musicie to zobaczyć!

  12 TENORÓW W BYDGOSZCZY Informacje GDZIE KUPIĆ BILETY, KIEDY KONCERT, GDZIE


  • Kiedy: 26.04.2019 r., godz.: 19.00
  • Gdzie: Hala Łuczniczka ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

  Bilety do nabycia:
  www.abilet.pl
  www.ebilet.pl
  www.kupbilecik.pl

  BILETY NA 12 TENORÓW

  • sieć sklepów Media Markt
  • Księgarnie PWN
  • Salon Muzyczny Riff


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo