https://pomorska.pl
reklama

70-latek w Wabczu jechał o 65 km/h za szybko. Stracił prawo jazdy

(JK)
archiwum polskapress/zdjęcie ilustracyjne
Aż o 65 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym 70 letni kierowca citroena. Mieszkaniec Grudziądza został zatrzymany przez funkcjonariuszy we wtorek o godz. 7.35 na drodze krajowej 55 w Wabczu.

- Za wykroczenie mundurowi nałożyli na mieszkańca powiatu grudziądzkiego mandat z punktami karnymi oraz zatrzymali prawo jazdy - tłumaczy Dorota Lewków, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie, która apeluje ponadto do kierowców: - Pamiętajmy o tym, że nadmierna prędkość to nadal główna przyczyna zdarzeń drogowych. Warto zwolnić aby bezpiecznie dojechać do celu.

Flash INFO, odcinek 13 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Hej umówię się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania. Mam 25 lat jestem po rozwodzie i nie chce faceta na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/oliwia25
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska