Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Artego Bydgoszcz pokonało po dogrywce InvestInTheWest...

Ale emocje! Zwycięska dogrywka Artego Bydgoszcz w bardzo ważnym meczu [zdjęcia]

Ale emocje! Zwycięska dogrywka Artego Bydgoszcz w bardzo ważnym meczu. Zobaczcie zdjęcia!

Artego Bydgoszcz pokonało po dogrywce InvestInTheWest Gorzów. To zwycięstwo bardzo przybliża bydgoszczanki do rozstawienia w ćwierćfinale play off.

Artego Bydgoszcz - InvestInTheWest Gorzów 81:78 (24:14, 15:16, 17:19, 11:19, d. 14:11)
ARTEGO: Stanković 20, 12 zb., Morrison 14, 7 zb. Szott-Hejmej 12, Międzik 9 (1), McBride 7 (1), 12 as. oraz Hornbuckle 13 (3), Radocaj 4, Poboży 2.
INVESTINTHEWEST: Liskens 18, Papova 17 (3), Atkins 14 (1), Zoll 8, 10 as., Stelmach 3 (1) oraz Juskaite 16, Prezelj 2.

Artego prowadzenie objęło w połowie 1. kwarty i prowadziło ponad 30 minut bez przerwy, momentami 13 punktami. Gospodynie fatalnie jednak rozegrały końcówkę. Jeszcze w 32. minucie było 61:49, ale potem gorzowianki zdobył 8 punktów z rzędu, w 38. minucie nawet wygrywały. Przez 2 ostatnie minuty żadna drużyna nie potrafiła trafić do kosza i mieliśmy dogrywkę.

Tam dwa ważne celne rzuty miała Hornbuckle, a także asystę przy ostatniej akcji Morrison. Chilijka na 10 sek. przed końcem trafiła oba wolne.