Ale emocje! Zwycięska dogrywka Artego Bydgoszcz w bardzo ważnym meczu [zdjęcia]

Artego Bydgoszcz pokonało po dogrywce InvestInTheWest Gorzów. To zwycięstwo bardzo przybliża bydgoszczanki do rozstawienia w ćwierćfinale play off.Artego Bydgoszcz - InvestInTheWest Gorzów 81:78 (24:14, 15:16, 17:19, 11:19, d. 14:11) ARTEGO: Stanković 20, 12 zb., Morrison 14, 7 zb. Szott-Hejmej 12, Międzik 9 (1), McBride 7 (1), 12 as. oraz Hornbuckle 13 (3), Radocaj 4, Poboży 2. INVESTINTHEWEST: Liskens 18, Papova 17 (3), Atkins 14 (1), Zoll 8, 10 as., Stelmach 3 (1) oraz Juskaite 16, Prezelj 2. Artego prowadzenie objęło w połowie 1. kwarty i prowadziło ponad 30 minut bez przerwy, momentami 13 punktami. Gospodynie fatalnie jednak rozegrały końcówkę. Jeszcze w 32. minucie było 61:49, ale potem gorzowianki zdobył 8 punktów z rzędu, w 38. minucie nawet wygrywały. Przez 2 ostatnie minuty żadna drużyna nie potrafiła trafić do kosza i mieliśmy dogrywkę. Tam dwa ważne celne rzuty miała Hornbuckle, a także asystę przy ostatniej akcji Morrison. Chilijka na 10 sek. przed końcem trafiła oba wolne. Tomasz Czachorowski
Artego Bydgoszcz pokonało po dogrywce InvestInTheWest Gorzów. To zwycięstwo bardzo przybliża bydgoszczanki do rozstawienia w ćwierćfinale play off.