Zamknij

Gazeta Pomorska

Aniołki i diabełki wystąpiły na scenie w Kęsowie [zdjęcia, wyniki]

To był siódmy gminny przegląd przedstawień świąteczno-noworocznych i jasełek w Kęsowie. W tym roku na scenie pokazało się dziewięć grup. - Uczestnicy

Archiwum WDK

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/23] Następne

Aniołki i diabełki wystąpiły na scenie w Kęsowie

To był siódmy gminny przegląd przedstawień świąteczno-noworocznych i jasełek w Kęsowie. W tym roku na scenie pokazało się dziewięć grup.

- Uczestnicy naszego przeglądu świetnie przygotowali się do występów - mówi Dorota Karnowska z WDK w Kęsowie. - Dzieci bardzo pięknie wypadły na scenie. Te starsze to już mają tremę.

Pierwsze miejsce zajął punkt przedszkolny nr 2 w Kęsowie grupa "Pszczółki" z wychowawcą Renatą Malinowską. Drugie miejsce zajął punkt przedszkolny nr 1 w Kęsowie "Chatka Puchatka" z wychowawcą Weroniką Orlikowską, Alicją Bieńko i Elżbietą Pipowską. Trzecie miejsce przypadło kl. I-III z SP w Żalnie z wychowawcą Haliną Malcan i Małgorzatą Bajczyk oraz zerówka klasa A w Kęsowie z wychowawcą Teresą Dolną.

Nagroda specjalna przypadła kl. IV a i 5 uczniów z klasy VI w Kęsowie, przygotowywała ich Marlena Radowska. Nagrody indywidualne przypadły za wokal - Oliwii Adamczyk, a za strój Remigiuszowi Szmaglińskiemu. Nagrody za udział w przeglądzie otrzymały oddział zamiejscowy w Piastoszynie z wychowawcą Śliwą i Borkowską , klasa "O" b w Kęsowie z wychowawczynią Krystyną Kabat, klasa "O'' z Drożdzienicy z wychowawczynią Karoliną Borzyszkowską.

- Wszystkim występującym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję przeglądu - dodają w domu kultury w Kęsowie.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy