Zamknij

Gazeta Pomorska

Anwilowy Dzień Dziecka w marinie Zarzeczewo we Włocławku [zdjęcia]

Atrakcji na Anwilowym Dniu Dziecka bylo co niemiara. Z przejażdżek żaglówkami, łodziami motorowymi, kajakami, rowerami wodnymi i skuterem wodnym skorzystało

Małgorzata Goździalska

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/49] Następne

Atrakcji na Anwilowym Dniu Dziecka bylo co niemiara. Z przejażdżek żaglówkami, łodziami motorowymi, kajakami, rowerami wodnymi i skuterem wodnym skorzystało ok. 350 dzieci z 280 opiekunami. Rejsy odbywały się klubowymi i prywatnymi jachtami żaglowymi pod opieką doświadczonych sterników z Yacht Club Anwil oraz łodziami motorowymi: katamaranami prowadzonymi również przez członków YCA oraz przez ratowników z włocławskiego WOPR.

Choć nie w takiej skali, powodzeniem cieszyły się również rowery wodne i kajaki. Tradycyjnie, wszystkie przejażdżki były dla dzieci za darmo.

W programie oprócz przejażdżek były konkursy, malowanki, dmuchane zabawki, zabawy w piłkach wodnych, zajęcia proekologiczne, pokaz ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przygotowany przez ratowników z włocławskiego WOPR. Były występy wokalno-taneczne dzieci z zaprzyjaźnionej SP nr 12. Tradycyjnie festyn kończył specjalny pokaz przygotowany przez strażakówz Anwilu. Nie zabrakło stoisk- z balonami, watą cukrową, popcornem i zabawkami. Organizator festynu to Yacht Club Anwil, sponsor - Anwil SA.


Więcej urodzeń dzieci po wprowadzeniu programu "Rodzina 500 plus".
Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy