Barcelona - Real 1:2 [zobacz bramki - wideo]

Gazeta Pomorska
Derby Europy za nami. Barcelona zremisowała z Realem Madryt 1:1.
Derby Europy za nami. Barcelona zremisowała z Realem Madryt 1:1. Manu Fernandez
Derby Europy za nami. Real pokonał na wyjeździe Barcelonę 2:1.. Zobacz bramki,

56. minuta. Barca wychodzi na prowadzenie po rzucie rożnym. Świetne dośrodkowanie Rakiticia na piąty metr, gdzie był Pique i strzałem głową nie dał szans Navasowi! 1:0!

62. minuta. Ależ gol!!! Szybki atak Realu rozpoczął Marcelo, zagrał na prawą stronę pola karnego, gdzie zablokowany został Kroos, ale piłka spadła tak, że Benzema nożycami wpakował ją do siatki!

86. minuta. Grający w dziesiątkę Real wychodzi na prowadzenie!!! Dośrodkowanie Bale'a Ronaldo przyjął na klatkę piersiową i z ostrego kąta pokonał Bravo! 2:1 dla Realu!