Bayern - Wolfsburg. Niesamowity wyczyn Lewandowskiego! [wideo, opinie, gole]

S, wideo: Foto Olimpik/x-new
Niesamowita historia. Bayern przegrywał z Wolfsburgiem do przerwy 0:1, ale wygrał 5:1. Wszystkie gole dla gospodarzy strzelił Robert Lewandowski.

W przerwie trener Bayernu dokonał zmiany. Na boisku wprowadził Roberta Lewandowskiego. Wyczyn Polaka przejdzie do historii. "Lewy" szybko wyprowadził Bayern na prowadzenie, strzelając 5 goli w 9 minut!

Kibice na całym świecie są pod wrażeniem występu Polaka. Nazwisko Lewandowski odmieniane jest przez wszystkie przypadki niemal w każdym języku. - Krótka historia wielkiego piłkarza. ‪‎Lewandowski‬ wchodzi. W przerwie. Strzela pięć goli. W 10 minut - komentuje na Twitterze Eryk Dominiczak, dziennikarz z Bydgoszczy. - Pan Piłkarz , Pan Robert. I system rozwalony. Brawo Lewy! - napisał Mateusz Borek.

- Lewy szaleje,a ja oglądam PBB -Śląsk - napisał Zbigniew Boniek. - Tytuł " Bello di notte" oddałem Robertowi 2/3 lata temu - dodał chwilę później.

Żartobliwie do sprawy podszedł Sebastian Mila. - Robert Lewandowski to mój kolega :) - napisał.

Także na naszym profilu na Facebooku odczuć można było radość kibiców. Fani piłki nożnej są pod wrażeniem występu Lewandowskiego. Dają temu wyraz lajkująć i udostępniając zdjęcie "Lewego".