Pobił własną babcię. Grozi mu do pięciu lat więzienia.
Będzińska policja zatrzymała "krewkiego" wnuczka, który dotkliwie pobił swoją 70-letnią babcię. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Warpie, na klatce schodowej jednego z bloku mieszkalnych.
- Prawdopodobnie przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt w jaki wdał się w sobotni wieczór jej wnuczek z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją, wracając do mieszkania - informują mundurowi z Będzina.
Dotkliwie pobita kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Natomiast całe zajście zostało... zarejestrowane przez znajdującą się na klatce kamerę.
Wczoraj 29-latek usłyszał zarzut. Prokuratur zdecydował o zastosowaniu wobec wyrodnego wnuczka dozoru policyjnego. Ma również zakaz zbliżania się do 70-latki. A co za tym idzie - musi się wyprowadzić z jej mieszkania.
ZOBACZ WIDEO:
Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.
KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE
KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS