https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Big Cyc dał czadu nad Wisłą! [zdjęcia]

(PA)
Big Cyc porwał publiczność do wspólnej zabawy
Big Cyc porwał publiczność do wspólnej zabawy Piotr Bilski
Przed plenerową sceną pojawiło się kilka tysięcy grudziądzan. Koncert Skiby i jego zespołu z pewnością dał wszystkim sporą dawkę energii.

Grudziądz: Pożegnanie wakacji z 'Big cycem"

Big Cyc porwał publiczność do wspólnej zabawy
Big Cyc porwał publiczność do wspólnej zabawy Piotr Bilski

Big Cyc porwał publiczność do wspólnej zabawy
(fot. Piotr Bilski)

Imprezę na Nadwiślańskich Błoniach poprowadził Krzysztof Skiba, lider Big Cyca.

Były konkursy i inne zabawy. Zagrały także trzy zespoły: olsztyński NerV, grudziądzki Plac Zabaw i Kuracz z Rybnika.

I choć tuż przed występem gwiazd wieczoru, Big Cyca, na niebie pojawiły się czarne chmury, tym razem burza została zażegnana. Koncert trwał ponad godzinę.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Adam
poprostu było zajefajnie cos pieknego dali czadu
G
Gość
I dobrze robili chciaz troche śmiechu a nie wiecznie narzekający grudziadzanie jak ci sie nie podoba to zawsze mozesz isc do domu. lepiej zeby nic nie było w tym miescie co??
G
Gość
Tylko to co wyprawiali przed koncertem w głowie się nie mieści. Konkurs w którym biorą udział dwie mocno starszawe panie a pytania w nich:" ujeżdżała pani kiedyś konia?" Nie pada odpowiedż, na to Big Cyc " to skąd ma pani dzieci?" Zwyciężczynie otrzymują ZESTAW w nagrodę : wibrator i prezerwatywy - tak informuje Big Cyc wręczając torebeczki pani Krysi i drugiej uczestniczce.Pod sceną na razie głównie młodzież, dzieci, matki z dziećmi i starsi ludzie.
Czy już absolutnie wszystko wolno pleść na scenie (za nasze podatki), wykonywać obsceniczne ruchy?wmawiając ludziom, że to jest cool? Część ludzi wypłoszyli zanim się koncert zaczął.
G
Gość
Powiem tak zajeb.... koncert dali wczoraj
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska