BMW pędziło przez Grudziądz 118 km/h. Kierowcy zatrzymano...

  BMW pędziło przez Grudziądz 118 km/h. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy [wideo]

  (tik)

  W Grudziądzu kierowca BMW jechał z prędkością 118 km/h w miejscu, gdzie można jechać najwyżej 60-tką. Tyle wskazał policyjny videorejestrator. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem prowadzącego pojazd 33–letniego mężczyznę.
  W środę (9 stycznia) na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu policyjny videorejestrator zarejestrował jadące z nadmierną szybkością BMW. Mundurowi, którzy poruszali się nieoznakowanym radiowozem zmierzyli prędkość pojazdu. Policyjne urządzenie wskazało, że kierowca pędził 118 km/h w miejscu, gdzie można najwyżej 60 km/h.

  - Funkcjonariusze zatrzymali bmw do kontroli. Autem kierował 33-latek, który za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i otrzymał 10 punktów karnych - podaje asp.
  szt. Jacek Jeleniewski z KMP w Grudziądzu. - Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, gdyż przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h miało miejsce w obszarze zabudowanym. Informacja o popełnionym przewinieniu trafi teraz do właściwego starosty, który wyda decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy na 3 miesiące.

  Przypomnijmy, w ubiegłym roku grudziądzcy policjanci 61 razy odbierali kierowcom prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. W tym roku to pierwszy taki przypadek.


  Komentarze (47)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (47) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej