Bójka w IV lidze. Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski [ZDJĘCIA]

jan
Wielkim skandalem zakończył się niedzielny mecz czwartej ligi w Dąbrowie Białostockiej. Grupa pijanych chuliganów wskoczyła na boisko i zaatakowała schodzących z płyty piłkarzy z Bielska Podlaskiego. Stało się to tuż po tym, jak sędzia Karol Sokół odgwizdał koniec spotkania. Arbiter już wcześniej był mocno przestraszony tym, co działo się na boisku oraz poza nim i w efekcie podejmował nerwowe i kontrowersyjne decyzje. Jedną z nich było odgwizdanie rzutu karnego dla gospodarzy w czwartej minucie doliczonego czasu gry, gdy przy remisie 3:3 jeden z zawodników Dębu upadł w polu karnym Tura. Grający trener gospodarzy Robert Speichler wykorzystał jedenastkę, a sędzia Sokół zakończył mecz i ukarał czerwoną kartką komentującego jego pracę Andrzeja Kosińskiego. jan
Wielkim skandalem zakończył się niedzielny mecz czwartej ligi w Dąbrowie Białostockiej. Grupa pijanych chuliganów wskoczyła na boisko i zaatakowała schodzących z płyty piłkarzy z Bielska Podlaskiego.