BOSiR Dąb Barcin - Zagłębie Piechcin [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
BOSiR-Dąb Barcin - wygrał w PiechcinieW  ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo KL. A grupy 2 bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się derby rozegrane w Piechcinie. Gospodarze podejmowali rywali za miedzy barciński Dąb.  Wierni kibice obu drużyn gorąco dopingowały swoje drużyny. Od pierwszego gwizdka arbitra głównego Bartosza Kowalczyka aż do końca pierwszej połowy zaprezentowały kawałek dobrego futbolu. Szybkie akcje przenosiły się z jednej na drugą połowę boiska. Czas szybko mijał i po 45 minutach był wynik 0:0. W drugiej połowie z biegiem upływającego czasu młody zespół z Piechcina tracąc siły nie ustrzegł się błędów, które kończyły się utratą bramek. W 56 min. jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę ręką na polu karnym i sędzia bez wahania wskazał na rzut karny. Jedenastkę na bramkę celnym strzałem zdobył Daniel Nowakowski. Po utracie gola gospodarze zagrali bardziej agresywnie chcąc jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Dobrze i uważnie grająca linia obrony z bramkarzem Robertem Cieniakiem nie dała się zaskoczyć. Na kolejną bramkę kibice czekali do 82 min. kiedy po ładnej akcji całego zespołu Dębu zdobył najskuteczniejszy strzelec bramek w tej drużynie Leszek Wisz. Trzecia bramka dla przyjezdnych padła w 90 min. a strzelcem był Danie Nowakowski. Był to drugi gol zdobyty w tym spotkaniu zdobyty przez tego samego zawodnika. Po ostatnim gwizdku sędziego kibice z Barcina nie ukrywali swego zadowolenia, gospodarze przegrywając muszą zapomnieć o porażce i solidnie przygotować się do wyjazdowego spotkania z Burzą Nowa Wieś Wielka.Skład Zagłębia: T. Kurczewski, A. Kwiatkowski, J. Wojtacki, M. Woźniak, K. Popiołkiewicz (ż.k.),F. Gałązka, K. Dybalski (60) M. Włoch (75) S. Woźniak, M. Zieliński (60) M. Orzechowski, D. Pawlak (57) M. Orzechowski, J. Juszczyk, K. Orzechowski (75) K. Lewandwoski,   Trener Arkadiusz ZaleskiBOSiR-Dąb: R.Cieniak, F.Czerwiński, Ł. Kaśków, B. Dreżewski, M. Zaleski, L. Wisz ( ż.k.) (86) B. Byczyński, D. Nowakowski (ż.k.), R. Sulecki, K. Wachowski (70) M. Ostrowski, H. Prosianowski (ż.k.), D. Lewandowski (83) R. Wisz,   Trener Waldemar Czarnecki(mw)Zobacz także: MKS Pałuczanka Żnin - KS Noteć Gębice [zdjęcia]Sportowe Wydarzenie Weekendu - odcinek 3
BOSiR-Dąb Barcin - wygrał w PiechcinieW ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo KL. A grupy 2 bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się derby rozegrane w Piechcinie. Gospodarze podejmowali rywali za miedzy barciński Dąb. Wierni kibice obu drużyn gorąco dopingowały swoje drużyny. Od pierwszego gwizdka arbitra głównego Bartosza Kowalczyka aż do końca pierwszej połowy zaprezentowały kawałek dobrego futbolu. Szybkie akcje przenosiły się z jednej na drugą połowę boiska. Czas szybko mijał i po 45 minutach był wynik 0:0. W drugiej połowie z biegiem upływającego czasu młody zespół z Piechcina tracąc siły nie ustrzegł się błędów, które kończyły się utratą bramek. W 56 min. jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę ręką na polu karnym i sędzia bez wahania wskazał na rzut karny. Jedenastkę na bramkę celnym strzałem zdobył Daniel Nowakowski. Po utracie gola gospodarze zagrali bardziej agresywnie chcąc jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Dobrze i uważnie grająca linia obrony z bramkarzem Robertem Cieniakiem nie dała się zaskoczyć. Na kolejną bramkę kibice czekali do 82 min. kiedy po ładnej akcji całego zespołu Dębu zdobył najskuteczniejszy strzelec bramek w tej drużynie Leszek Wisz. Trzecia bramka dla przyjezdnych padła w 90 min. a strzelcem był Danie Nowakowski. Był to drugi gol zdobyty w tym spotkaniu zdobyty przez tego samego zawodnika. Po ostatnim gwizdku sędziego kibice z Barcina nie ukrywali swego zadowolenia, gospodarze przegrywając muszą zapomnieć o porażce i solidnie przygotować się do wyjazdowego spotkania z Burzą Nowa Wieś Wielka.Skład Zagłębia: T. Kurczewski, A. Kwiatkowski, J. Wojtacki, M. Woźniak, K. Popiołkiewicz (ż.k.),F. Gałązka, K. Dybalski (60) M. Włoch (75) S. Woźniak, M. Zieliński (60) M. Orzechowski, D. Pawlak (57) M. Orzechowski, J. Juszczyk, K. Orzechowski (75) K. Lewandwoski, Trener Arkadiusz ZaleskiBOSiR-Dąb: R.Cieniak, F.Czerwiński, Ł. Kaśków, B. Dreżewski, M. Zaleski, L. Wisz ( ż.k.) (86) B. Byczyński, D. Nowakowski (ż.k.), R. Sulecki, K. Wachowski (70) M. Ostrowski, H. Prosianowski (ż.k.), D. Lewandowski (83) R. Wisz, Trener Waldemar Czarnecki(mw)Zobacz także: MKS Pałuczanka Żnin - KS Noteć Gębice [zdjęcia]Sportowe Wydarzenie Weekendu - odcinek 3 Mirosław Woźniak
W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo KL. A grupy 2 bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się derby rozegrane w Piechcinie.