https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bydgoszcz po opadach śniegu [zobacz zdjęcia]

Korki dają się we znaki mieszkańcom Bydgoszczy. Zobacz, jak wygląda miasto po opadach śniegu. Czytaj też: Zima w regionie daje się we znaki. Utrudnienia na drogach

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Popek
jak zwykle naszych drogowców zaskoczyła zima
w
wqurwionynamaxa
To jeszcze nic .Ja odcinek 10 km - od Rekinowa - Dworcowa -Pomorska - pokonałem w 2 godz. i 15 min.
Mamy drugiego Prezydenta z Osowej Góry, a żaden z nich przez 10 lat nie zrobił nic aby ulżyć mieszkańcom tej dzielnicy !!!!! jednemu podziękowano 2 lata temu , drugiemu należy również odprawić za 2 lata !!!! Mieszkańcy - wyborcy za 2 lata wystawią władzom rachunek za ich olewanie , stanie w korkach, tracenie czxasu i pieniędzy !!!! Po co nam tacy włodarze ?????
t
total
Masakra w tej Bydgoszczy ,kuriozum przy wjeżdzie i na Fordońskiej Spadło troszke śniegu i kicha totalna
M
Mieszkaniec
To co się dzieje na Kolbego na Osowej Górze po nawet małych opadach śniego przechodzi ludzkie pojęcie!! Dzisiaj stałem w korku 1,5 godziny!!!!!! Korek zaczynał przy wjeździe do Bydgoszczy - tj. około 2,5 km od skrzyrzowania Grunwaldzka - Kolbego. W korku stało 6 autobusów nr 71!!!! CZY W KOŃCU KTOŚ Z WŁADZ BYDGOSZCZY ŁASKAWIE ZAINTERESUJE SIĘ TYM HOROREM KOMUNIKACYJNYM?!!!!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska