Ceny jabłek w sklepie i na targu spadły. Ile kosztują teraz te owoce, a ile powinny, żeby opłacały się producentom?

Agata Wodzień
Agata Wodzień
Dziś cena 4 zł za kilogram jabłek wydaje się wyjątkowo atrakcyjna, po tym, jak w pierwszej połowie sierpnia trzeba było za nie zapłacić 7-8 zł, a miejscami nawet więcej. Wojciech Wojtkielewicz
U mnie na osiedlu jabłka kosztowały w połowie lipca 5,5 zł a teraz 4 zł w detalu, mówi pani Kasia z Torunia. Kolejna osoba również uważa, że spadek cen jest widoczny: Ja jako klientka zauważyłam, że jest taniej. Kupowałam kilka dni temu w markecie i był kilogram za 3,99. Wcześniej było nawet 6,99, dzieli się obserwacjami pani Ewelina z Bydgoszczy. Sprawdzamy ceny poszczególnych odmian w hurtowniach i czynniki, które wpływają na to, ile ostatecznie kosztuje jabłko.

Już nie 7, a 5,90 zł za kilogram trzeba zapłacić na targowisku w centrum dużego miasta na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Większe promocje znajdziemy w marketach. W sprzedaży są już owoce z tegorocznych zbiorów. I tak na przykład na targowisku w Golubiu-Dobrzyniu 28 sierpnia za kilogram jabłek płaci się średnio 4 zł, dzień wcześniej w Inowrocławiu 2,60 zł, a w Mogilnie 4,50 zł/kg.

Ceny jabłek pod koniec sierpnia 2020 na rynkach hurtowych

Przyjrzyjmy się cenom na przykładzie Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku HurtowegoS.A. - Bronisze:
Notowania cen jabłek 28.08.2020 - odmiany:

  • piros 2-3 zł/kg
  • antonówka 2-3 zł/kg
  • celesta 2-3,75 zł/kg
  • delikates 1,50-3,33 zł/kg
  • paula red 1,50-3 zł/kg

Notowania cen jabłek 28.08.2019 - odmiany:

  • piros 2-2,66 zł/kg
  • antonówka 2,33-3,50 zł/kg
  • celesta 2-3 zł/kg
  • delikates 2-2,66 zł/kg
  • paula red 2,20-3 zł/kg

Średnie ceny jabłek 27.08.2020 na innych rynkach hurtowych w Polsce

  • Targpiast Sp. z o. o. - Wrocław 4,40-6,00
  • Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy Giełda Kaliska Sp. z o.o. - Kalisz - antonówka 40 zł (za 15 kg), celesta, geneva i papierówka - 40 zł (za 15 kg)
  • ZCH Rolhurt - Szczecin 5,80-6,00
  • Mewat Bydgoszcz 5,00-6,60 zł

Składowe ceny jabłek - kalkulacja producenta

Z punktu widzenia klienta im taniej, tym lepiej. Jednak nie dla producentów, którzy niejednokrotnie bankrutują, nie otrzymując zapłaty pozwalającej nie tylko na pokrycie kosztów produkcji, ale też zarobek. Unia Owocowa przygotowała kalkulację wyprodukowania jednego kilograma jabłka o wysokich wymaganiach jakościowych. Przykłady elementów, które powinno się doliczać do ceny owoców:

  1. Do 1 kilograma powinno się wkalkulowywać około 10 groszy kosztów amortyzacji. Duża część producentów oraz firm otrzymała wsparcie przy budowie obiektów czy przy zakupie maszyn oraz środków transportu. Niestety maszyny się zużywają i wymagają serwisów, a budynki remontów. Nie uwzględniając w cenach sprzedaży kosztu amortyzacji, nie będziemy w stanie odtworzyć danego środka trwałego, co zagrozi dalszemu funkcjonowaniu gospodarstwa czy firmy.
  2. Do 1 kg powinno się kalkulować od 3 do 5 groszy kosztów „rozważki” w zależności od cen surowca. Struktura sprzedaży w ostatnich latach zmienia się w stronę mniejszych opakowań. Głównymi klientami stają się sieci handlowe z dużą ilością indeksów. Jabłko jest konfekcjonowane i sprzedawane w opakowaniach od 1 kg do 6-7 kg.Zarówno przepisy, jak i klienci wymagają, aby w opakowaniach była minimum wymagana waga netto, więc podczas produkcji w każdym opakowaniu znajduje się więcej towaru, który jest oddawany bezpłatnie. Oczywiście, im mniejsze opakowanie, tym większa strata. I tak, dla przykładu: pakując torbę 1 kg na każdym opakowaniu mamy średnią stratę około 10 dekagramów, co daje 10% wartości sprzedaży.
  3. Do 1 kg powinno się kalkulować około 1-2 groszy w zależności od cen surowca w ramach tzw. "wysuszek". Średni czas rotacji jabłka w magazynie to około 30 dni. W tym okresie około 1% masy jabłek wyparowuje, co przy średniej firmie daje ubytek w postaci 200 000 kg rocznie.

Do tego koszty przesortowania owoców klasy premium, pakowania, koszty dostaw owoców do stacji pakujących oraz zwrotu skrzyń, koszty chłodnictwa i przechowalnictwa, koszty certyfikacji.

Przechowalnictwo bardzo zwiększa cenę surowca, w szczególności po podwyżkach cen energii sięgających 70%.

Unia Owocowa wskazuje, że do ceny jesiennej powinno się dołożyć koszty:

  • transportu zwozu owoców
  • skrzyń
  • logistyki magazynowej
  • zabezpieczeń przechowalniczych
  • amortyzacji komór
  • monitoringu jakości
  • energii
  • zaangażowania finansowego do jesiennego zakupu
  • dużo większego odpadu produkcyjnego liczonego od wszystkich wyżej wymienionych kosztów
  • kilkuprocentowej wysuszki.

„O winie słów kilka”. Przekonaj się, czy wiesz o nim wszystko

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3