5 z 13
Maliny w opakowaniach po 250 g są sprzedawane po 7-7,50 zł.
fot. Oskar Nowak/Polska Press

Maliny w opakowaniach po 250 g są sprzedawane po 7-7,50 zł.

6 z 13
Owoce są tańsze, gdy kupujemy prosto od producentów, a ci...
fot. Oskar Nowak/Polska Press

Owoce są tańsze, gdy kupujemy prosto od producentów, a ci pojawiają się ze swoimi produktami m.in. na lokalnych targowiskach. W sklepie będzie zazwyczaj nieco drożej, trzeba doliczyć marżę.

7 z 13
Borówka amerykańska kosztuje w hurcie (Bronisze) 18-22...
fot. Przemyslaw Swiderski

Borówka amerykańska kosztuje w hurcie (Bronisze) 18-22 zł/kg, rok temu trzeba było zapłacić 14-18 zł.

8 z 13
Cena gruszek w woj. kujawsko-pomorskim: 4,40-8 zł/kg
fot. Oskar Nowak

Cena gruszek w woj. kujawsko-pomorskim: 4,40-8 zł/kg

Pozostały jeszcze 4 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Tak było na Europejskiej Nocy Muzeów 2025 w Kruszwicy. Zdjęcia

Tak było na Europejskiej Nocy Muzeów 2025 w Kruszwicy. Zdjęcia

Mecz Wda Świecie - Gryf Słupsk. Zobacz zdjęcia

Mecz Wda Świecie - Gryf Słupsk. Zobacz zdjęcia

Katastrofa w końcówce! Astoria nie będzie świętować w Bydgoszczy - tak kibicowaliście

Katastrofa w końcówce! Astoria nie będzie świętować w Bydgoszczy - tak kibicowaliście

Zobacz również

Mecz Wda Świecie - Gryf Słupsk. Zobacz zdjęcia

Mecz Wda Świecie - Gryf Słupsk. Zobacz zdjęcia

Poranne objawy nerwicy. Zimne dłonie, suchość w ustach - to mogą być nerwy

Poranne objawy nerwicy. Zimne dłonie, suchość w ustach - to mogą być nerwy