1 z 14
Przewijaj galerię w dół
Pamiętacie ceny sprzed lat? Ile kosztowały najpopularniejsze...
fot. Małgorzata Genca / Polska Press

Pamiętacie ceny sprzed lat? Ile kosztowały najpopularniejsze produkty 20 lat temu, a ile kosztują teraz? Paczka papierosów za 4 zł a litr benzyny za 3 zł ? Tak było! Porównując te ceny, warto jednak pamiętać, że w 2000 roku Polacy zarabiali średnio 1 924 zł.

Do kolejnych zdjęć przejdź za pomocą strzałek lub gestów na telefonie komórkowym.

Zestawienia cen produktów na podstawie: dlahandlu.pl, obserwatorfinansowy.pl, supernowosci24.pl, cenapaliw.pl, wspolczesna.pl

2 z 14
Chleb pszenno-żytni, cena za 1 kg - średnia cena...
fot. Jaroslaw Jakubczak/Polska Press

Chleb pszenno-żytni

Chleb pszenno-żytni, cena za 1 kg - średnia cena
2003 rok- 1,46 zł.
2023 rok - 5,72 zł. (w sieciówkach)

3 z 14
Jajko kurze (cena za sztukę - średnio...
fot. pixabay

Jajka

Jajko kurze (cena za sztukę - średnio
2003 rok - 0,41 zł.
2023 rok - 0,70 zł.

4 z 14
Cukier biały kryształ - za 1 kg...
fot. Maciej Jeziorek / Polska Press

Cukier

Cukier biały kryształ - za 1 kg
2003 rok: 2,08 zł.
2023 rok: 8,20 zł.

Pozostało jeszcze 9 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Hutnicy wyszli na ulice Warszawy. Tysiące miejsc pracy zagrożone

Hutnicy wyszli na ulice Warszawy. Tysiące miejsc pracy zagrożone

Trwa rewitalizacja zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Nakle

Trwa rewitalizacja zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Nakle

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań

Zobacz również

100-lecie komunikacji autobusowej. Medale dla wieloletnich pracowników MZK Grudziądz

100-lecie komunikacji autobusowej. Medale dla wieloletnich pracowników MZK Grudziądz

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań