1 z 8
Przewijaj galerię w dół
Tucznik klasy 1 - od 5,75 zł do 6,50 zł za kg, klasy 2 -...
fot. Pixabay

Tucznik klasy 1 - od 5,75 zł do 6,50 zł za kg, klasy 2 - 5,50 zł za kg, klasy E - 8,85 zł za kg.

2 z 8
Maciory - od 3,70 zł do 4,10 zł za kg.
fot. Pixabay

Maciory - od 3,70 zł do 4,10 zł za kg.

3 z 8
Warchlaki - od 100 zł do 130 zł za sztukę.
fot. Pixabay

Warchlaki - od 100 zł do 130 zł za sztukę.

4 z 8
Cielęta - od 800 do 950 zł za sztukę.
fot. Pixabay

Cielęta - od 800 do 950 zł za sztukę.

Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Mieszkanie w modnym stylu modern classic robi wrażenie

Mieszkanie w modnym stylu modern classic robi wrażenie

merytury po wyborach. Takie trzy zmiany w waloryzacji są nadal w grze

NOWE
merytury po wyborach. Takie trzy zmiany w waloryzacji są nadal w grze

Ignaś Liss w studiu Kanału Zero. Wzruszające sceny pełne wdzięczności za pomoc

Ignaś Liss w studiu Kanału Zero. Wzruszające sceny pełne wdzięczności za pomoc

Zobacz również

Astoria spisała się! Będzie piąty mecz o awans do PLK. Tak kibicowaliście koszykarzom

Astoria spisała się! Będzie piąty mecz o awans do PLK. Tak kibicowaliście koszykarzom

"Miej Serce Do Biegania" - wyjątkowy bieg w Inowrocławiu. Zobaczcie zdjęcia

"Miej Serce Do Biegania" - wyjątkowy bieg w Inowrocławiu. Zobaczcie zdjęcia