5 z 8
Byki klasy 1 - od 11,50 zł do 14 zł za kg, byki klasy 2 - od...
fot. Pixabay

Byki klasy 1 - od 11,50 zł do 14 zł za kg, byki klasy 2 - od 10,50 zł do 12 zł za kg, byki klasy Extra - 12,50 zł za kg, byki klasy 0 - od 22 zł do 22,80 zł za kg, byki klasy R - od 22,50 zł do 23,20 zł za kg.

6 z 8
Jałówki klasy 1 - od 10 zł do 13 zł za kg, jałówki klasy 2 -...
fot. Pixabay

Jałówki klasy 1 - od 10 zł do 13 zł za kg, jałówki klasy 2 - od 9 zł do 11 zł za kg, jałówki klasy 0 - 21 zł za kg, jałówki klasy R - 22 zł za kg.

7 z 8
Krowy klasy 1 - od 8,50 zł do 11 zł, krowy klasy 2 od 6 zł...
fot. Pixabay

Krowy klasy 1 - od 8,50 zł do 11 zł, krowy klasy 2 od 6 zł do 10 zł za kg, krowy klasy 0 - 21 zł za kg, krowy klasy R - 22 zł za kg.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Zobacz również

Legendarny klasyk wraca po 20 latach. Zapowiedź zaskoczyła fanów

Legendarny klasyk wraca po 20 latach. Zapowiedź zaskoczyła fanów

Ignaś Liss w studiu Kanału Zero. Wzruszające sceny pełne wdzięczności za pomoc

Ignaś Liss w studiu Kanału Zero. Wzruszające sceny pełne wdzięczności za pomoc

Polecamy

Wybory prezydenckie 2025 we Włocławku. Kto wygrał? Wyniki głosowania, frekwencja

Wybory prezydenckie 2025 we Włocławku. Kto wygrał? Wyniki głosowania, frekwencja

Legendarny klasyk wraca po 20 latach. Zapowiedź zaskoczyła fanów

Legendarny klasyk wraca po 20 latach. Zapowiedź zaskoczyła fanów

Ignaś Liss w studiu Kanału Zero. Wzruszające sceny pełne wdzięczności za pomoc

Ignaś Liss w studiu Kanału Zero. Wzruszające sceny pełne wdzięczności za pomoc