W mieszkaniu chełmnianina policjanci znaleźli środki narkotyczne i sprzęt niezbędny do ich wprowadzania do obrotu.
Dowiedz się także
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie zatrzymali mieszkańca Chełmna, który był podejrzany o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków.
Areszt dla chełmnianina, grozi mu długa odsiadka
Jak mówią policjanci, w trakcie przeszukania ujawnili i zabezpieczyli prawie 200 gramów różnego rodzaju środków odurzających, a także sprzęt do ich porcjowania i przechowywania.
Zatrzymany 32-latek był również poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech lat za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe.
Decyzją sądu podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące, o co wnioskowali chełmińscy śledczy.
Przeczytaj również
Za kratkami może jednak posiedzieć znacznie dłużej, ponieważ za czyn, którego się dopuścił grozi mu aż dziesięć lat więzienia.