MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Chełmno. TOP 9 w plebiscycie Nauczyciel Roku klas 0-III. Zdjęcia

Monika Smól
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Chełmińskiej w Podwiesku, Podwiesk
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Chełmińskiej w Podwiesku, Podwiesk
Zakończył się I etap Plebiscytu Edukacyjnego. Poznaliśmy Nauczyciela Roku klas 0-III w roku szkolnym 2022/23 w powiecie chełmińskim.

Głosowanie trwało do 22 listopada. W naszej galerii przedstawiamy nazwiska 15. najlepszych nauczycieli w Plebiscycie Edukacyjnym.

W poniedziałek 28 listopada rozpoczęło się głosowanie na Nauczyciela Roku klas 0-III w województwie Kujawsko-Pomorskim. Do tej fazy awansowali najlepsi nauczyciele z poszczególnych powiatów i miast. Głosowanie trwać będzie do poniedziałku, 12 grudnia 2022 r. do godz. 21.
AKTUALNE WYNIKI

To kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego. Jak na razie zaszczytne tytuły zostały przyznane w każdym powiecie. Następnie będą w województwie, a później w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które prowadzone jest na każdym szczeblu edukacji - od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy. Podobnie jak w tym roku, plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie.

Końcowa PEŁNA KLASYFIKACJA W CHEŁMNIE. WYNIKI

Najpierw nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbędzie się w styczniu 2023 roku.
Wiosną przyszłego roku przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Plebiscyt w gazecie
i w internecie

- W tym plebiscycie nie chodzi tylko o nagrody, o zwycięstwo i związane z nim tytuły - wyjaśnia Bogusław Kaczmarek. - Ta akcja jest płaszczyzną dla relacji między pracownikami oświaty i osobami, które z niej korzystają. Nominacje zgłaszane przez naszych Czytelników są pełne wdzięczności i sympatii dla nauczycieli. Ogrom pozytywnych emocji widać w mediach społecznościowych, gdzie plebiscyt żyje własnym życiem. Naszym dziennikarskim zadaniem jest pokazanie tej wyjątkowej roli pracowników oświaty w lokalnej społeczności.

Kategorie i etapy plebiscytu

Listę nauczycieli, dyrektorów i placówek edukacyjnych nominowanych do nagród opubliowano we wtorek, 25 października. Tego dnia rozpoczeło się głosowanie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁOW O PLEBISCYCIE TUTAJ

Laureaci z naszego województwa w każdej kategorii plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, w którym zostaną przyznane główne nagrody i tytuły Nauczyciel Roku Polski, Dyrektor Placówki Edukacyjnej Roku Polski, Przedszkole Roku Polski, Szkoła Roku Polski,Szkoła Językowa Roku Polski oraz Uczelnia Roku Polski. Uroczyste wręczenie statuetek i głównych nagród finansowych odbędzie się wiosną 2023 roku podczas uroczystej wielkiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wojewódzka gala plebiscytu

Wcześniej wszyscy laureaci w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zostaną zaproszeni na wojewódzką galę plebiscytu, podczas której odbiorą medale i nagrody.

od 16 lat
Wideo

Dziś 81. rocznica Ludobójstwa na Wołyniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska