Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń. Rewanż w finale Regionalnego...

  Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń. Rewanż w finale Regionalnego Pucharu Polski

  Zdjęcie autora materiału

  Dariusz Knopik

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W pierwszym meczu dominowali piłkarze Elany (żółto-niebieskie stroje). Jak będzie w rewanżu?

  W pierwszym meczu dominowali piłkarze Elany (żółto-niebieskie stroje). Jak będzie w rewanżu? ©Sławomir Kowalski

  Dziś odbędzie się rewanżowy mecz finałowy o Regionalny Puchar Polski. Chemik Moderator Bydgoszcz o godz. 17 podejmie Elanę Toruń.
  W pierwszym meczu dominowali piłkarze Elany (żółto-niebieskie stroje). Jak będzie w rewanżu?

  W pierwszym meczu dominowali piłkarze Elany (żółto-niebieskie stroje). Jak będzie w rewanżu? ©Sławomir Kowalski

  Po pierwszym meczu w Toruniu wszystko wydaje się być jasne. Elana wygrała pewnie 5:2 i trudno przypuszczać, by roztrwoniła taką przewagę.
  - Nie zabierajmy chłopakom z Chemika szans, chociaż my przyjeżdżamy do Bydgoszczy po zwycięstwo - mówi Mariusz Kryszak, pomocnik toruńskiej drużyny.
  - Chcę przypomnieć, że w pierwszej połowie Chemik zaprezentował się bardzo dobrze i prowadził, dlatego w rewanżu będziemy bardzo czujni - zapowiada Rafał Górak, trener Elany.

  Więcej wiadomości sportowych, zdjęcia, wideo, relacje live na www.pomorska.pl/sport

  W toruńskiej drużynie atmosfera nie może być dobra.
  Wszystko z powodu przegranej w sobotę z KP Starogard Gdański. Awans wydawał się już całkiem bliski, a porażka spowodowała, że w ostatniej kolejce torunianie muszą wygrać na wyjeździe z Unią Solec Kujawski. Okazało się, że zmiany w składzie poczynione w meczu pucharowym się sprawdziły, ale podstawowi zawodnicy nie udźwignęli presji w meczu ligowym. Co teraz zrobi trener Górak przed meczem pucharowym?

  >> Więcej informacji z regionalnych boisk piłkarskich w poniedziałkowym Magazynie Sportowym Gazety Pomorskiej. Możesz kupić też e-wydanie <<<

  W Chemiku z kolei atmosfera jak najlepsza. Zespół wywalczył promocję do III ligi i teraz może skupić się na rewanżu w pucharze. Czy chemików stać na odrobienie strat. Będzie to niezwykle trudne, ale w futbolu nie takie rzeczy widziano.
  - Zrobimy wszystko, by godnie pożegnać się z pucharem - mówi Piotr Gruszka, trener Chemika. - Mamy swój plan i postaramy się go zrealizować. Zobaczymy co z tego wyjdzie - kończy tajemniczo.  Ci piłkarze pojadą na mundial. Adam Nawałka ogłosił 23-osobową kadrę
  źródło: Press Focus/x-news
  Przypomnijmy, że zwycięstwa Regionalnego Pucharu Polski zgarnie 30 tysięcy złotych i będzie reprezentował Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej na szczeblu centralnym rozgrywek o Puchar Polski.

  DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU


  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Aktualności sportowe

  Terminarz rozgrywek