Chojniczanka znów gościnna. Straciła punkty z Chrobrym Głogów

(ARKL)
nie trafił do siatki Chrobrego Głogów.
nie trafił do siatki Chrobrego Głogów. fot. Piotr Hukalo/archiwum
Piłkarze Chojniczanki Chojnice w meczu. 20 kolejki II ligi zachodnie przegrali u siebie 0:1 z Chrobrym Głogów.

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Ziemniak (67)
CHOJNICZANKA: Primel - Kaśnikowski (46. Kaźmierowski), Jakosz, Steinke, Mikołajczyk - Posmyk, Parzy, Hajdamowicz, Trojanowski - Pieczara, Jurga (46. Marynowicz, 57. Ligienza).
CHROBRY: Augustyn - Michalec, Kaczmarek, Bukraba, Wan, Niedźwiedź (67. Grzybowski), Suchecki, Ziemniak, Samiec (70. Sylwestrzak), Stasiak, Soboń.

Przeczytaj także: Zapis relacji na żywo z meczu Chojniczanka - Chrobry Głogów

Obie drużyny przed tym spotkaniem dzieliły trzy punkty. Od pierwszego gwizdka sędziego przewagę uzyskali chojniczanie, ale podopieczni trenera Grzegorza Kapicy tylko dwa razy zagrozili głogowskiej bramce. W 15. minucie z ostrego kąta uderzał Damian Trojanowski, a w 35. minucie groźny strzał Krystiana Pieczary sparował Michał Augustyn.

Goście z Głogowa głównie zagrażali po strzalach z dystansu, a w drugiej połowie zdołali wyjść na prowadzenie, którego nie oddali do ostatniego gwizdka. W 67. minucie bez opieki pozostawiony został Krzysztof Ziemniak, który mierzonym strzałem w długi róg umieścił futbolówkę w bramce Damiana Primela.

Więcej o tym spotkaniu przeczytasz w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej".