https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ciężarówka wjechała do rowu w Dusocinie w powiecie grudziądzkim

Łukasz Szalkowski
Ciężarówka wjechała do rowu w Dusocinie w powiecie grudziądzkim
Ciężarówka wjechała do rowu w Dusocinie w powiecie grudziądzkim nadesłane
Na krajowej "55" w Dusocinie w powiecie grudziądzkim do rowu wjechał samochód ciężarowy. Na czas akcji wyciągania pojazdu (ok. g. 17), droga będzie całkowicie zablokowana.

W poniedziałek (23 stycznia 2023) po godz. 13 na drodze krajowej nr 55 w Dusocinie w gminie Grudziądz samochód ciężarowy zjechał z drogi i ugrzązł na poboczu, przechylając się na ogrodzenie posesji.

Pojazd niemal cały znajduje się na poboczu. Na jezdni zostały tylko lewe koła ciągnika i naczepy. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejsce zadysponowano policjantów i dwa zastępy straży pożarnej (po jednym z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Grudziądzu i OSP Dusocin).

Naczepa samochodu jest wypełniona ładunkiem. Pojazd waży ponad 40 ton, dlatego by wyciągnąć go na drogę, potrzebny jest ciężki, specjalistyczny sprzęt. Około godz. 17 na miejsce zdarzenia dotrze dźwig i rozpocznie się akcja stawiania ciężarówki na jezdnię. Wówczas droga krajowa nr 55 będzie nieprzejezdna w miejscu, w którym doszło do kolizji.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska