Co robić w wakacje? W Inowrocławiu dzieciaki wzięły udział w turnieju piłki nożnej [zdjęcia]

(FI)
Dominik Fijałkowski
Sporo imprez z myślą o dzieciakach spędzających wakacje w mieście przygotował inowrocławski Ośródek Sportu i Rekreacji. Jedną z nich był turniej piłki nożnej drużyn podwórkowych. Jego zwycięzcą została drużyna Hówku RKS.

Inowrocław. Wakacyjny turniej piłki nożnej

W zawodach udział wzięło sześć drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Na bocznych boiskach przy ul. Rakowicza (Mątwy) odbyło się piętnaście piłkarkich spotkań.

A oto miejsca, ktore zajęły poszczególne ekipy: 1. Hówku RKS (13 punktów), 2. Marcinkowskiego Team (12), 3. FC Chuck Norris (8), 4. Esperanto (6), 5. Dzikie Kozy (2) i 6. FC Inowrocław (1).

Warto wspomnieć, że do końca turnieju nie wiadomo było, która z drużyn stanie na najwyższym stopniu podium. Zdecydował o tym dopiero ostatni mecz pomiędzy piłkarzami Hówku RKS a Marcinkowskiego. Wygrała go ekipa Hówku 3:2.