Cuiavia Inowrocław pokonała Włocłavię Włocławek. Maziarz strzela i asystuje

(STYK),(MARK)
Szymon Maziarz ( z piłką ) nadal gra w barwach Cuiavii.
Szymon Maziarz ( z piłką ) nadal gra w barwach Cuiavii. Marek Kaśków
W Inowrocławiu rozegrano mecz sparingowy, wtórym Cuiavia Inowrocław pokonała Włocłavię Włocławek 3:1.

Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek 3:1

Do przerwy był remis - 1:1. W 14. minucie gola dla lidera czwartej ligi z Włocławka, po uderzeniu z rzutu wolnego, strzelił Bartłomiej Feter. W 30. minucie do wyrównania doprowadził Szymon Maziarz, który popisał się ładnym uderzeniem z dystansu.

W drugiej połowie bramki zdobywali już tylko inowrocławianie. Najpierw w 63. minucie prowadzenie Cuiavii podwyższył po asyście Szymona Maziarza Borys Modracki. W 85. minucie na listę strzelców wpisał się Borys Klimczewski.

Więcej o meczu oraz wyniki sparingów z regionu włocławskiego tutaj

Cuiavia wystąpiła w składzie: Barczak, Timm, Mazurowski, Żurowski, Raszka, Modracki, Maziarz, Katerla, Hulisz, Janicki, Kretkowski
W meczu zagrali także: Kowalski, Plewa, Klimczewski, Kruszewski, Rybczyński, Matusiak, Łukomski i Ruta

Wyniki pozostałych meczów sparingowych, które rozgrywane są w naszym regionie zaprezentujemy wieczorem. Jeśli chcesz szybciej poinformować o wyniku swojej drużyny, pisz na adres mailowy [email protected] lub sms 510-026-835 (Orange).